Brak Dostępu?? WTF???

Uwagi odnośnie strony http://www.morrowind.pl
Awatar użytkownika
Eggy
Pradawny
Pradawny

Brak Dostępu?? WTF???

Postautor: Eggy » pt paź 24, 2008 1:10 pm

WOOHOO!!!! strona znowu działa!!!!!!

ALE........

Ciekaw jestem, cóż takiego działo się na stronie przez ostatni tydzień, że nie mogłem na nią wejść...

Dopiero dziś udało mi się tu wejść, i jakoś nie widzę większych zmian, ale wcześniej, gdy tylko kliknąłem na link w ulubionych, przed moimi oczyma ukazywał się napis ODMOWA DOSTĘPU, co mocno mnie zirytowało :evil: , myślałem że może strona jest w przebudowie, ale nieeee :P , wszystko po staremu.

myślę że po prostu był jakiś błąd, albo zmiany na stronie są bardzo subtelne i nie zauważalne.

Czy wszyscy mieli takie problemy??

BTW, Czyżby to był pierwszy jakikolwiek post który się tu pojawił od tygodnia?? :mrgreen:
I once was an Adventurer, just like you. But then I took a fireball in my face.......

Tudzież Dur'zah Ammunsirnaabi, w PBFie.

Awatar użytkownika
Bahamut
Administrator
Administrator

Re: Brak Dostępu?? WTF???

Postautor: Bahamut » pt paź 24, 2008 1:58 pm

Eggy pisze:WOOHOO!!!! strona znowu działa!!!!!!

ALE........

Ciekaw jestem, cóż takiego działo się na stronie przez ostatni tydzień, że nie mogłem na nią wejść...

Dopiero dziś udało mi się tu wejść, i jakoś nie widzę większych zmian, ale wcześniej, gdy tylko kliknąłem na link w ulubionych, przed moimi oczyma ukazywał się napis ODMOWA DOSTĘPU, co mocno mnie zirytowało :evil: , myślałem że może strona jest w przebudowie, ale nieeee :P , wszystko po staremu.

myślę że po prostu był jakiś błąd, albo zmiany na stronie są bardzo subtelne i nie zauważalne.

Czy wszyscy mieli takie problemy??

BTW, Czyżby to był pierwszy jakikolwiek post który się tu pojawił od tygodnia?? :mrgreen:

Ponoć nasz admin miał mały zatarg z hostem
Some people play Oblivion with 200+ mods. It is said that those people lost their minds through searching,downloading and testing thousands of thousands of mods. What they all try to accomplish is to create a perfect Oblivion which only exists for themself, their own world, their own Oblivion. Their harddisks full, their minds mad.

Awatar użytkownika
Eggy
Pradawny
Pradawny

Postautor: Eggy » pt paź 24, 2008 2:58 pm

No, dobra, ale czy to aż taka straszna rzecz żeby zamykać stronę?? :|
I once was an Adventurer, just like you. But then I took a fireball in my face.......

Awatar użytkownika
Bahamut
Administrator
Administrator

Postautor: Bahamut » pt paź 24, 2008 3:29 pm

Eggy pisze:No, dobra, ale czy to aż taka straszna rzecz żeby zamykać stronę?? :|

To już nie zależało od admina to host nam zrobił taki "prezent"
Some people play Oblivion with 200+ mods. It is said that those people lost their minds through searching,downloading and testing thousands of thousands of mods. What they all try to accomplish is to create a perfect Oblivion which only exists for themself, their own world, their own Oblivion. Their harddisks full, their minds mad.

Awatar użytkownika
Mixer
Administrator
Administrator

Postautor: Mixer » pt paź 24, 2008 3:37 pm

no niestety takie sa juz prawa internetu ( xP ) cieszmy sie ze strona znowu dziala :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Eggy
Pradawny
Pradawny

Postautor: Eggy » pt paź 24, 2008 3:59 pm

Masz rację Mixer, Jak piszą w Księdze Świtu i Zmierzchu, "Niebiosa są wielkie a strona działa, Radujmy się"! :mrgreen:

Aha, I Bahamut, Czy Mógłbyś mnie NIE cytować? Dzięki z góry. ^^

Awatar użytkownika
Bahamut
Administrator
Administrator

Postautor: Bahamut » pt paź 24, 2008 4:24 pm

Eggy pisze:Aha, I Bahamut, Czy Mógłbyś mnie NIE cytować? Dzięki z góry. ^^

I HAVE THE MOD PANEL I HAVE THE POWER
Thank you

Awatar użytkownika
Atulack
Sługus
Sługus

Postautor: Atulack » pt paź 24, 2008 4:28 pm

Uff... A ja już myślałem że już nigdy nie będę mógł wejść na Morrowind.pl... Całe szczęście że jako stronę startową sobie ją ustwiłem.. Inaczej bym nie wiedział. Dobra, teraz mogę się wziąć za czytanie, komentwoanie, sprawdzanie, doradzanie, pytanie, odpowiadanie, dopełnianie, i co tam jeszcze kto chce bym robił (chyba że ktoś chce bym sobie konto usunął Brr...)
sam sobie konta usunac nie mozesz :P
Mixer

Awatar użytkownika
Sebastian
Starszy
Starszy

Postautor: Sebastian » sob paź 25, 2008 6:33 pm

Hello wszystkim. Już sie przestraszyłem że mi konto zbanowali albo jaki wirus ****** kompa. Ale już sie cieszę. Radujmy się.

Za 7 Editami : A jakie mogły być przyczyny tego?
Bahamut pisze:Ponoć nasz admin miał mały zatarg z hostem

czasami warto przeczytac caly temat :roll:
Za 17 Editami : A co się stało z tym "wykresem" modów i zdjęć?

Do dopiska: Wiem ale jaka mogła być tego przyczyna?
Jestem miłym fanem The Elder Scrolls Morrowind, Oblivion oraz Skyrim :)

Awatar użytkownika
Snusmumriken
Administrator
Administrator

Postautor: Snusmumriken » ndz paź 26, 2008 10:01 pm

Witam...

Wykres modow i screenow zajechal caly serwer, wiec strona zostala zablokowana...

Po usunieciu niby jest ok, ale nie widze stronki w google, co najbardziej mnie martwi...

Jak sie okaze, ze teraz jest jakis banik za tydzien 403, to bedzie lippa i koniec MTV :P

Wróć do „Morrowind.pl”