morrowind.lua.pl

Uwagi odnośnie strony http://www.morrowind.pl
Awatar użytkownika
Snusmumriken
Administrator
Administrator

morrowind.lua.pl

Postautor: Snusmumriken » śr lis 10, 2010 3:39 am

Jestem bardzo ciekawy co to jest/bylo morrowind.lua.pl ?

Widze, ze te same osoby, ktore ciesza sie i raduja z reanimacji morrowind.pl, rownie aktywnie promowaly tamten serwis.

Wiec o co chodzi ?

Awatar użytkownika
Bahamut
Administrator
Administrator

Re: morrowind.lua.pl

Postautor: Bahamut » śr lis 10, 2010 9:54 am

Ot taka badziewna strona nic groźnego
Some people play Oblivion with 200+ mods. It is said that those people lost their minds through searching,downloading and testing thousands of thousands of mods. What they all try to accomplish is to create a perfect Oblivion which only exists for themself, their own world, their own Oblivion. Their harddisks full, their minds mad.

Awatar użytkownika
Snusmumriken
Administrator
Administrator

Postautor: Snusmumriken » śr lis 10, 2010 4:13 pm

skoro uzywali szyldu oficjlanego, prawdziwego i wogole jedynego uber nastepcy morrowind.pl to fajnie byloby uslyszec pare slow
kto co i wogole?
szczegolnie ze morrowind.pl jest wymieniany w tematach o plagiatach i w innych dramach, a nie ma nic z tym wspolnego

z pewnoscia duzo osob na tym forum wie to co chcialbym przeczytac wiec czekamy :D

a ponadto chcialbym sie dowiedziec troche na temat tego co sie dzialo gdy morrowind.pl poszlo do piachu
tylko nie tak na gg, ze ktos tam cos tam, tylko normlanie

oczywiscie jest ludzie maja odwage napisac i sie pod tym podpisac :D

Awatar użytkownika
ARHIZ
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: ARHIZ » śr lis 10, 2010 10:18 pm

Hmmm, ano było coś takiego... Na stronę natknąłem się w wyszukiwarce i złapałem się na tekst o kontynuacji MTV. Na forum było ok. 20 osób, niektórzy fajni, większość pochodziła z AW. Tematy były na ogół podobne do tych z AW. I najważniejsze... byłem tam moderatorem i o tym nie wiedziałem! Wchodzę sobie pewnego dnia na forum, patrzę a tam Arhiz - grupa: Moderatorzy (jakoś tak...), jak pytałem moderatorów, to nie wiedzieli o co chodzi, a główny admin nie odpisał na moje zapytanie ^^
A później był słynny i znamienny plagiat, po upadku strony część przeniosła się na CC.
Obrazek
Mody i fantasy by ARHIZ

Teea had Siie ha'n Ahsathajalaah ahheade'eej as Sii'ej Sakaas jun as Sii'ej Sahtazisii.
To czy jesteś barbarzyńcą, nie zależy od twej krwi, a od twych czynów.

Wróć do „Morrowind.pl”