Inne gry na Morrowind.pl

Uwagi odnośnie strony http://www.morrowind.pl
Awatar użytkownika
Snusmumriken
Administrator
Administrator

Inne gry na Morrowind.pl

Postautor: Snusmumriken » ndz gru 19, 2010 6:49 am

Od uruchomienia portalu Morrowind.pl minęło ponad 5 lat. Przez ten czas obserwowaliśmy jak powstawały i upadały strony o The Elder Scrolls. Nie należy się oszukiwać, zainteresowanie światem TES jest dość małe wśród polskich graczy, w porównaniu z innymi produkcjami. Będzie tak jeszcze przez około pół roku, póki informacje na temat Skyrim nie zaczną spływać szerokim strumieniem.

Chciałbym poznać Wasze opinie na temat stworzenia odrębnych części portalu Morrowind.pl poświęconych innym grom RPG. Przykładem takiej części jest http://skyrim.morrowind.pl, czyli własny adres, nowiny, pliki, galeria, niezależnie od głównej strony Morrowind.pl - powiązane i podlinkowane z forum i pozostałymi działami.

Jakie informacje i o jakich grach chcielibyście zobaczyć? Czy w ogóle jest sens rozbudowy portalu o działy poświęcone innym grom? Czy są osoby grające i chętne pomóc?

Pozdrawiam i czekam na opinie...

Leon78657
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Inne gry na Morrowind.pl

Postautor: Leon78657 » ndz gru 19, 2010 10:44 am

Można myślę zrobić coś takiego chodź to dużo pracy, a sukcesu nie gwarantuję bo widziałem już takie chwyty i sam takie chwyty wykonywałem z moim kolegą gdy sami prowadziliśmy podobny wortal, ale wiele to nie dało, chyba że by zrobić gry w jakiś sposób pokrewne morrowind, czy też popatrzeć na naszą konkuręcję w postaci Phoenix i zrobić coś podobnego

Awatar użytkownika
Eggy
Pradawny
Pradawny

Postautor: Eggy » ndz gru 19, 2010 12:04 pm

Popieram ten pomysł, Trzeba by było też zrobić oddzielny dział dla Obliviona.....
I once was an Adventurer, just like you. But then I took a fireball in my face.......

Tudzież Dur'zah Ammunsirnaabi, w PBFie.

Awatar użytkownika
Snusmumriken
Administrator
Administrator

Postautor: Snusmumriken » ndz gru 19, 2010 12:37 pm

Jest oddzielny dział dla Obliviona ale prawie pusty. Nie mam zamiaru kopiować informacji z innych stron i zamieszczać działów typu opisy kamyczków czy też przegląd drzewek... nie gram w Oblivion, więc nie mam jak zamieścić tam materiałów.

Według danych z dotychczasowej działalności można z pewnością przyjąć, że użytkownicy szukają:

- kodów
- solucji
- plików

Cała reszta informacji o grze stanowi niewielką część odwiedzin.

Największym problemem przy rozbudowie są oczywiście ludzie ;)
Aby zebrać informacje trzeba tego chcieć, mieć czas oraz dane gry. Były próby zorganizowania ludzi na zasadzie, "zrób to i to, bo tego potrzebujemy". Kończyło się prawie zawsze tak samo. Miesiąc milczenia a później jakieś tłumaczenia, że właściwie to inaczej wszyscy sobie wyobrażali współpracę i to jakaś pomyłka...

Dla aktywnych graczy to nie problem przejść grę kolejny raz, porobić notatki screeny, opisy. Dlatego takich osób szukamy. Jeśli macie konkretne propozycje, to czekam na szczegóły. Może ktoś chce zająć się działem z konkretną grą, to także czekam na informację. Dostanie dostęp do "środka" strony i właściwie nieograniczone możliwość w zarządzaniu takim działem. To znaczy dodajecie, usuwacie, edytujecie materiały (artykuły, filmy, screeny, itp) sami i ja się w to nie wtrącam. Oczywiście jeśli pojawią się problemy techniczne to nie będziecie sami ich rozwiązywać ;)

Awatar użytkownika
Bahamut
Administrator
Administrator

Postautor: Bahamut » ndz gru 19, 2010 7:29 pm

Eggy pisze:Popieram ten pomysł, Trzeba by było też zrobić oddzielny dział dla Obliviona.....

Tylko potrzeba było by kogoś kto tym działem się zajął (ja na pewno odpadam bo dla mnie oblivion nie podchodzi a być jezusem i cierpieć za całą stronę nie będę)
Some people play Oblivion with 200+ mods. It is said that those people lost their minds through searching,downloading and testing thousands of thousands of mods. What they all try to accomplish is to create a perfect Oblivion which only exists for themself, their own world, their own Oblivion. Their harddisks full, their minds mad.

Awatar użytkownika
Kosmo
Moderator
Moderator

Postautor: Kosmo » ndz gru 19, 2010 9:53 pm

Bym mógł się zająć częścią Oblivionową serwisu (uprzedzam pytanie: tak posiadam Obliviona i potrafię pisać solucję), ale na razie chciałbym dokończyć moją pracę w plikowni :mrgreen: , a do świąt chyba mi tam praca nie ruszy z powodu słabego łącza :| spowodowanym przekroczeniem transferu danych, jedyne co mogę robić to wchodzić i komentować na forum, ale i to mi wychodzi z trudem (czekanie 10 min na załadowanie 1 posta -.-"). Ale zajęcie się częścią Oblivionową serwisu po wykonaniu pracy w plikowni... ktoś by musiał mi pomóc, bo sam bym tam rady nie dał. :oops:
Obrazek

Awatar użytkownika
Snusmumriken
Administrator
Administrator

Postautor: Snusmumriken » pn gru 20, 2010 11:36 am

Ok, spróbujmy.

Skoro teraz nie możesz korzystać w pełni z internetu, to wykorzystaj ten czas na zebranie screenów i opisów grając offline.

Gdy już przywrócą Ci pełną moc, skontaktuj się mną i dostaniesz wszelkie informacje co, jak i dlaczego.

Awatar użytkownika
konjad
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: konjad » sob kwie 09, 2011 5:58 pm

Coz, wlasciwie grami TES sie malo interesuje, a Oblivionem i Skyrim w ogole (chyba, ze mam ochote po czyms pojezdzic), wiec zmiany sa mi obojetne.
Obrazek

Awatar użytkownika
Warnthor
Pradawny
Pradawny

Postautor: Warnthor » ndz kwie 10, 2011 4:23 pm

Mogę się zająć częścią poświęconą serii Gothic( jeśli Takowa powstanie) niedawno przeszedłem gothica 4 a inne części nawet po 2 razy.
Obrazek

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Karta postaci: Warnthor Caloth

Wróć do „Morrowind.pl”