Strona 1 z 1

Inne gry na Morrowind.pl

: ndz gru 19, 2010 6:49 am
autor: Snusmumriken
Od uruchomienia portalu Morrowind.pl minęło ponad 5 lat. Przez ten czas obserwowaliśmy jak powstawały i upadały strony o The Elder Scrolls. Nie należy się oszukiwać, zainteresowanie światem TES jest dość małe wśród polskich graczy, w porównaniu z innymi produkcjami. Będzie tak jeszcze przez około pół roku, póki informacje na temat Skyrim nie zaczną spływać szerokim strumieniem.

Chciałbym poznać Wasze opinie na temat stworzenia odrębnych części portalu Morrowind.pl poświęconych innym grom RPG. Przykładem takiej części jest http://skyrim.morrowind.pl, czyli własny adres, nowiny, pliki, galeria, niezależnie od głównej strony Morrowind.pl - powiązane i podlinkowane z forum i pozostałymi działami.

Jakie informacje i o jakich grach chcielibyście zobaczyć? Czy w ogóle jest sens rozbudowy portalu o działy poświęcone innym grom? Czy są osoby grające i chętne pomóc?

Pozdrawiam i czekam na opinie...

Re: Inne gry na Morrowind.pl

: ndz gru 19, 2010 10:44 am
autor: Leon78657
Można myślę zrobić coś takiego chodź to dużo pracy, a sukcesu nie gwarantuję bo widziałem już takie chwyty i sam takie chwyty wykonywałem z moim kolegą gdy sami prowadziliśmy podobny wortal, ale wiele to nie dało, chyba że by zrobić gry w jakiś sposób pokrewne morrowind, czy też popatrzeć na naszą konkuręcję w postaci Phoenix i zrobić coś podobnego

Re: Inne gry na Morrowind.pl

: ndz gru 19, 2010 12:04 pm
autor: Eggy
Popieram ten pomysł, Trzeba by było też zrobić oddzielny dział dla Obliviona.....

Re: Inne gry na Morrowind.pl

: ndz gru 19, 2010 12:37 pm
autor: Snusmumriken
Jest oddzielny dział dla Obliviona ale prawie pusty. Nie mam zamiaru kopiować informacji z innych stron i zamieszczać działów typu opisy kamyczków czy też przegląd drzewek... nie gram w Oblivion, więc nie mam jak zamieścić tam materiałów.

Według danych z dotychczasowej działalności można z pewnością przyjąć, że użytkownicy szukają:

- kodów
- solucji
- plików

Cała reszta informacji o grze stanowi niewielką część odwiedzin.

Największym problemem przy rozbudowie są oczywiście ludzie ;)
Aby zebrać informacje trzeba tego chcieć, mieć czas oraz dane gry. Były próby zorganizowania ludzi na zasadzie, "zrób to i to, bo tego potrzebujemy". Kończyło się prawie zawsze tak samo. Miesiąc milczenia a później jakieś tłumaczenia, że właściwie to inaczej wszyscy sobie wyobrażali współpracę i to jakaś pomyłka...

Dla aktywnych graczy to nie problem przejść grę kolejny raz, porobić notatki screeny, opisy. Dlatego takich osób szukamy. Jeśli macie konkretne propozycje, to czekam na szczegóły. Może ktoś chce zająć się działem z konkretną grą, to także czekam na informację. Dostanie dostęp do "środka" strony i właściwie nieograniczone możliwość w zarządzaniu takim działem. To znaczy dodajecie, usuwacie, edytujecie materiały (artykuły, filmy, screeny, itp) sami i ja się w to nie wtrącam. Oczywiście jeśli pojawią się problemy techniczne to nie będziecie sami ich rozwiązywać ;)

Re: Inne gry na Morrowind.pl

: ndz gru 19, 2010 7:29 pm
autor: Bahamut
Eggy pisze:Popieram ten pomysł, Trzeba by było też zrobić oddzielny dział dla Obliviona.....


Tylko potrzeba było by kogoś kto tym działem się zajął (ja na pewno odpadam bo dla mnie oblivion nie podchodzi a być jezusem i cierpieć za całą stronę nie będę)

Re: Inne gry na Morrowind.pl

: ndz gru 19, 2010 9:53 pm
autor: Kosmo
Bym mógł się zająć częścią Oblivionową serwisu (uprzedzam pytanie: tak posiadam Obliviona i potrafię pisać solucję), ale na razie chciałbym dokończyć moją pracę w plikowni :mrgreen: , a do świąt chyba mi tam praca nie ruszy z powodu słabego łącza :| spowodowanym przekroczeniem transferu danych, jedyne co mogę robić to wchodzić i komentować na forum, ale i to mi wychodzi z trudem (czekanie 10 min na załadowanie 1 posta -.-"). Ale zajęcie się częścią Oblivionową serwisu po wykonaniu pracy w plikowni... ktoś by musiał mi pomóc, bo sam bym tam rady nie dał. :oops:

Re: Inne gry na Morrowind.pl

: pn gru 20, 2010 11:36 am
autor: Snusmumriken
Ok, spróbujmy.

Skoro teraz nie możesz korzystać w pełni z internetu, to wykorzystaj ten czas na zebranie screenów i opisów grając offline.

Gdy już przywrócą Ci pełną moc, skontaktuj się mną i dostaniesz wszelkie informacje co, jak i dlaczego.

Re: Inne gry na Morrowind.pl

: sob kwie 09, 2011 5:58 pm
autor: konjad
Coz, wlasciwie grami TES sie malo interesuje, a Oblivionem i Skyrim w ogole (chyba, ze mam ochote po czyms pojezdzic), wiec zmiany sa mi obojetne.

Re: Inne gry na Morrowind.pl

: ndz kwie 10, 2011 4:23 pm
autor: Warnthor
Mogę się zająć częścią poświęconą serii Gothic( jeśli Takowa powstanie) niedawno przeszedłem gothica 4 a inne części nawet po 2 razy.