Zaloguj się lub Zarejestruj za darmo

Wiedźmin 3 - pierwsze recenzje już w drodze

Komentarze:
24.01.2015
morrowind
Mimo 2 przesunięć premiery, recenzenci otrzymali wreszcie szansę na bliższe spotkanie z trzecim Wiedźminem. Pierwsze wrażenia z gry w Wiedźmin 3: Dziki Gon powinny pojawić się na dniach.

Wiedźmin 3

Tymczasem twórcy z CD Project opublikowali swoje wrażenia ze spotkania z recenzentami w formie krótkiego filmu, zawierającego fragmenty gry. Nie jest ich za dużo, jednak widzimy na przykład walkę oraz galop na koniu po górskich szczytach - prawie jak w Skyrim…

Przypominamy, że Wiedźmin 3 miał zostać wydany w wakacje 2014. Najważniejszym pytaniem jest, czy dodatkowy czas poświęcony na tworzenie gry, pozwolił deweloperom na zrealizowanie w pełni swojej wizji. W przeciwieństwo do 2 poprzednich tytułów, Dziki Gon ma posiadać w pełni otwarty świat, 30 razy większy niż ten znany z Zabójców Królów.

"Dodatkowy czas znajdzie swoje odzwierciedlenie w jakości" - powiedział w video Jose Teixeira z CD Projekt. Już w maju przekonamy się czy miał rację. Wiedźmin 3: Dziki Gon ma być ostatnią częścią sagi opowiadającej o przygodach Geralta z Rivii.

Skomentuj nowinę