Zaloguj się lub Zarejestruj za darmo

Szybki start

Na pewno nie lubisz początków, kiedy jesteś słaby i biedny. Walka z byle szczurem może być tą ostatnią :). Znalazłem drogę która umożliwi nam zdobycie ok 17 poziomu praktycznie nie pozbawiając żadnego stworka jego życia :D.

Powiedzmy, że już skończyłeś tworzenie postaci i zdobyłeś już jakieś fundusze (jak je zdobyć są opisane w innym temacie, jak myślę). Aby nie napotkać zbytnio oporu w postaci potworków (nie są trudne ale jak unikasz walki...) udajemy się w podróż łazikiem do Balmory. Tam zapisujemy się do gildii magów i udajemy się teleportem do Caldery. W jednym ze sklepów można zakupić pierścień dający niewidzialność na 10s. Kosztuje mało wiec powinno cię na niego stać. Ten pierścionek bardzo nam pomoże w drobnych kradzieżach. Wracamy do Balmory i na górze w gildii magów znajduje się zaklinacz, a zanim biurko pełne naładowanych kamieni dusz :D. Wskakujemy na krzesło za magiem, zakładamy pierścień i go używamy. W pozycji skradania się (nieważne jaki masz poziom skradania) zabieramy kamienie (najważniejszy jest ten okrągły !!). Jeśli się uda to nikt cię nie zaatakuje, tylko staniesz się widoczny, wiec rzucasz niewidzialność ponownie. Jak juz się "nachapiesz" tymi kamyczkami, udaj się z powrotem do Caldery i sprzedaj młokosowi te kamyczki (gdzie on jest i jak sprzedać jest opisane w innym temacie). Jeśli chodzi o zdobycie jakiś przedmiotów na przetarg z młokosem to w jednej z wierz w Balmorze na szafie jest miecz. Nie sądzę, że uda ci się uzbierać sumę równą temu okrągłemu kamieniowi ale i tak dużo dostaniesz. Mi się udało otrzymać 65k :D. Mając tyle pieniążków możemy udać się na trening :). Uczysz się tego czego chcesz uzyskując w ten sposób poziomy :)(ucz się tylko umiejętności głównych i dodatkowych, gdyż tylko one zapewniają awans w poziomie). Ja uzyskałem w taki sposób, jak napisałem, 17 poziom (i od razu miałem siłę równą 100 jako wojownik :D) i dość dobre wyposażenie na starcie. Myślę że taki start oszczędzi ci trochę czasu i zostawi samą przyjemność z gry (jeśli nie lubisz początku).

Jednak minusem tej taktyki jest to że już nigdy nie możesz rozmawiać z tym magiem, którego okradłeś !! Zamyka to drogę paru questą i nie jestem pewien jak wiele gdyż nigdy nie interesowałem się zadaniami od magów. Jeśli chodzi o zaklinacza to obsłuży cię jeden w Vivec. Ja z niego korzystam.

Miłej gry życzy Łazienkowicz

Ostatnia modyfikacja: 2011-04-30 00:00:00