Zaloguj się lub Zarejestruj za darmo

Tworzenie postaci II

Stworzenie własnej postaci na początku historii zależy w dużej mierze od dalszego przebiegu gry. Jeżeli stworzysz leśnego elfa, wiadome jest, że nie będziesz nosił żelaznych kirysów ważących po 90kg! Musisz dobrze się zastanowić nad twoim przyszłym podopiecznym. Weź pod uwagę, to, kim chcesz być w przyszłości. Zależy ci na rzucaniu potężnych czarów, stwórz Bretona, jest przeznaczony do bycia magiem, czarownikiem. Na wojownika lepiej wybrać Orka, albo Norda. Są wytrzymali, mogą nosić ciężkie zbroje. Złodziejem być... proponuje leśnego elfa. Mały, zwinny, niepozorny. Mroczny elf jest doskonałym zabójcą. Wyćwiczony w celności bez trudu pokona większość przeciwników zanim się do niego zbliżą. Jak widzisz nie jest to obojętne, kim będziesz.
Wybór postaci masz już za sobą. Następnym krokiem jest wybranie swojej profesji. W tym momencie ważne jest, jaką rasę wybrałeś na początku. Załóżmy, że jesteś Bretonem. A więc coś z magii. Jeżeli masz zamiar zająć się tylko zaklęciami, najlepszy do tego jest Mag. Jak wiesz, jego głównymi specjalizacjami są inteligencja i siła woli. Bycie magiem na także swoje wady. Nie podniesiesz potężnego topora, jak i władanie łukiem będzie ci obce. Jak kto lubi. Jeżeli nie chcesz zamykać się tylko w spell scrollach, męcząc wzrok przy wielkich księgach, zostań Magiem Bitewnym. Jest magiem, lecz nie jest mu obce władanie toporem w ciężkiej zbroi. Uniwersalny wojownik. To tyle, co do magów i czarowników.
Masz już postać, wybrałeś profesje. Ostatnim krokiem, przed twoja wielką przygodą jest twój znak zodiaku. Musisz wybrać swojego patrona, konstelacje gwiazd, które będą ci sprzyjać. Wybór znaku należy do twojego uznania. Dzięki nim możesz uzyskać nowe zaklęcia, powiększyć zasoby umiejętności. Niektóre konstelacje mogą być zbawienne, inne wcale ci nie potrzebne. Wybór należy do ciebie. Więcej o gwiazdach możesz przeczytać na naszej stronie. Masz już postać, wybrałeś swoją klasę, masz patrona, masz siebie. Przed tobą wielki świat, bez ograniczeń, bez zahamowań...

Ostatnia modyfikacja: 2011-06-01 21:35:18