Zaloguj się lub Zarejestruj za darmo

Umiejętności - Magia
ZaklinanieCecha: inteligencja

Umiejętność kreowanie, używania i ładowania magicznych przedmiotów. Uzdolnieni zaklinacze mają więcej sukcesów w zaklinaniu przedmiotów. Dla wyszkolonego użytkownika zaczarowane przedmioty zużywają mniej mocy i są ładowane bardziej efektywnie z kamieni dusz.
PrzemianaCecha: siła woli

Studenci Szkoły Przemiany manipulują światem fizycznym i jego naturalnymi własnościami. Efekty przemiany obejmują oddychanie i chodzenie po wodzie, skakanie, lewitację, otwieranie i zamykanie, obciążanie oraz tworzenie tarcz przeciw fizycznym obrażeniom.
PrzywołanieCecha: inteligencja

Zaklęcia Szkoły Przywołania obejmują umysłową dominację zwykłych i magicznych potworów, przywoływanie nieziemskich broni i pancerzy, przywoływanie daedrycznych i nieumarłych sług i sił do służenia i ochraniania przywołującego.
PrzywrócenieCecha: siła woli

Adepci Szkoły Przywrócenia leczą, przywracają i zwiększają atrybuty i umiejętności, leczą choroby oraz chronią przed nimi. Zaklęcia Przywracania potrafią także wzmocnić lub wchłonąć atrybuty.
ZniszczenieCecha: siła woli

Umiejętność ta to mistrzostwo w zaklęciach Szkoły Destrukcji. Czary te szkodzą istotom i przedmiotom i obejmują uszkodzenia od żywiołów, wysysanie, uszkadzanie, ranienie i niszczenie.
IluzjaCecha: osobowość

Zaklęcia Szkoły Iluzji zmieniają postrzeganie i widzenie żywych obiektów. Iluzja to oślepianie, oświetlanie, paraliżowanie, cisza, spokój lub wściekłość, urok, rozproszenie i kamuflaż oraz niewidzialność.
MistycyzmCecha: siła woli

Zaklęcia Szkoły Mistycyzmu kształtują i ogniskują nieziemskie siły w kamieniach dusz, teleportują ciało rzucającego zaklęcie, manipulują światem za pomocą telekinezy, pochłaniają lub odbijają magiczne energie oraz wykrywają niewidziane obiekty na odległość.
AlchemiaCecha: inteligencja

Alchemia identyfikuje magiczne właściwości w zwykłych substancjach. Substancje te spożywane są bezpośrednio lub przygotowywane jako napoje aby zapewnić różne długotrwałe efekty.
Bez zbroiCecha: szybkość

Umiejętność ta pozwala unikać lub redukować obrażenia podczas walki, nie nosząc żadnej zbroi.

Ostatnia modyfikacja: 2011-08-07 13:17:31