Zaloguj się lub Zarejestruj za darmo

Gildia Złodziei (zadania)

No to tradycyjnie startujemy w Balmorze. Tutaj nas przyłączy i będzie zlecał nam zadania Habasi Słodkie Usta w Oberży pod Południowym Murem.

Zadania w Balmorze

  • Diamendy dla Habasi
  • Teraz z kolei chce od nas klucz do posiadłości Nerano. Ondres Nerano ma "zaufanego" służącego, który całymi dniami przepuszcza złoto w Izbie Rajców. Jeśli lubi Cię na 70/100 to od razu powie ci że za odrobinę funduszy pogada ( 10 szt. Złota załatwia sprawę ). Jak nie lubi ciebie na tyle to wystarczy trochę go podkupić i też da klucz. Oczywiście korzystamy z okazji i czyścimy tą posiadłość - jak przystało na złodzieja. Znajdziemy tam chociażby Wspaniałe ciuchy. Potem oddajemy klucz Habasi i wszyscy są szczęśliwi, no może poza Ondresem J.
  • Ra'Zhid ukradł dwemerowe artefakty (misę, puchar, rurkę). Znajdziemy go w Mordowni Grubego w Hla Oad. Podkupienie go nic nie da. Najlepiej dobrać się do skrzyni stojącej za nim zaklęciem i zabrać od razu całą zawartość jeszcze zanim rzucą się na ciebie. Najlepszym wyjściem jest ucieczka, a nie zabicie ich. Po drodze do Habasi wystarczy omijać tylko strażników (można go gospody nad murem przejść). Ceny za głowe pozbywamy się w piwnicy w gospodzie u Phane Rielle za 88 szt. złota-utarg. Nagroda od Habasi: 2 x profesjonalny wytrych, 2 x uczniowska sonda i uczniowski młotek płatnerski.
  • Zacna brandy
  • Brador Nowe Buty został schwytany i mamy go uwolnić. W tym celu wędrujemy do Pelagiad do sklepu Mabestien Ence. Dwemerowe urządzenie albo kupujemy (60szt. złota-utarg) albo co jak przykazuje fach kradniemy z zamkniętej skrzynki na półce w górnym pokoju. Następnie idziemy do Shadbak gra-Burbug i wspominamy jej o Nowych Butach. Ta nas oskarży o kradzież a my ją o korupcję i wypuści naszego przyjaciela. Jeżeli odwiedzimy go w celi to da nam Wspaniałe Buty przez które miał tyle kłopotów a od Habasi dodatkowo nagroda 1000szt. złota.
  • Trzeba zabezpieczyć Oberże pod Południowym Murem przed atakami Commona Tong i sprzymierzonej z nią części gildii wojowników. Do tego musimy znaleść mistrza zabezpieczeń który znajduje się "gdzieś" w Balmorze. Gdy zdesperowani po przeszukaniu świątyni i wszystkich gildii w Balmorze, zaczynamy zwiedzać niepozorne domy to proponuje zajrzeć od razu po domu Hecerinde po prawej stronie rzeki w pierwszym rzędzie po tej samej stronie co Caiusa Cosadesa. Jak z nim pogadamy o Gospodzie to od razu się zgodzi a Habasi będzie bardzo wdzięczny. To ostatnie zadanie od Habasiego i odsyła nas do jubilera Aengoth w Ald'ruhn.

Zadania w Ald'ruhn


Ostatnia modyfikacja: 2012-02-22 23:56:16