Zaloguj się lub Zarejestruj za darmo

Zadania - Klan Aundae

Znajdź syna Dhaunayne
Szefową klanu Aundae Dhaunayne Aundae znajdziesz w siedzibie klanu w Ashmalech, będziesz potrzebował mikstury lewitacji by się do niej dostać. Poprosi cię ona o znalezienie jej syna, którego miała zanim stał się wampirem. Daje ci pierścień do pomocy w poszukiwaniach i radzi rozpocząć poszukiwania od Sadrith Mora. W gildii magów tego miasta pogadaj z Tusamiricilem. Dowiesz się że podobny pierścień nosi Sinyaramen. Należy dostarczyć mu miksturę, którą zamówił by chciał z tobą rozmawiać. Sinyaramen znajduje się w Bramie na drugim piętrze. Porozmawiaj z nim, okaże się że syn Dhaunaye był jego pradziadkiem, był łowcą wampirów i zginął z ręki wampira Kjeda. Wróć do siedziby Aundae. Dostaniesz polecenia zabicia Kjelda. Należy on do klanu Quarra, znajduje się na wyższym poziomie ruin Druscashti. Po usunięciu Kjeda i powrocie do siedziby klanu dostaniesz dostęp do usług w klanie.
Zabij Łowcę wampirów
Dhaunayne chce byś zabił łowcę wampirów, który nawiedził Ashmalech. Nie powie jednak żadnego nazwiska tylko tyle że mieszka on w Ald'ruhn. Dodatkowo każe ci go zabić w dzień by dać przykład innym! Popytaj w gildii magów Ald'ruhn, a dowiesz się że łowca nazywa się Ano Vando i spaceruje wokół gildii magów. Zabijając go pamiętaj by był dzień i by ktoś był w pobliżu i to widział. Po powrocie do Aundae otrzymasz amulet teleportujący cię do siedziby klanu.
Zabij 12 wampirów
Analogicznie jak w przypadku innych klanów, ostatnim zadaniem jest zabicie 12 wampirów. Nie są to żadne konkretne osoby, po prostu wampiry z wrogich klanów. Po wykonaniu zadania wróć do siedziby a otrzymasz możliwość leczenia się na bydle klanowym.

Ostatnia modyfikacja: 2011-06-08 00:01:22