Zaloguj się lub Zarejestruj za darmo

Zadania - Klan Berne

Krew Klanu Quarra
Udaj się do głowy klanu, Raxle Berne. Zleci on zdobycie butelki krwi klanu Quarra. Aby ją dostać udaj się do siedziby wymienionego klanu, do ruin Druscashti (na zachód od obozu Urshilaku natrafisz na dolinę prowadzącą do środka wyspy, parę kroków w dół tej doliny trafisz na ruiny). Lepiej by było żebyś był na dość wysokim poziomie gdyż wampiry z tego klanu są dość mocne. Krew jest w skrzyni w głębi ruin, klucz ma szefowa klanu Volrina Quarra. Zabierz krew i wróć do Raxle.
Zabij Mertę
Raxle Berne chce śmierci wampirzycy Merty, która opuściła klan. Znajdziesz ja w Grobowcu Rodziny Reloth na zachód od Maar Gan. Po zabiciu jej i powrocie do Raxle otrzymasz amulet teleportujący cie do siedziby Berne.
Zabij 12 wampirów
Raxle Berne chce żebyś zabił 12 wampirów przynależących do innych klanów. Nie chodzi tu o nikogo konkretnego, po prostu wampiry z innych klanów. Kilka z nich znajdziesz w Grobowcu Rodziny Dulo i kilku innych grobowcach. Po wykonaniu zadania i powrocie do Berne dostajesz pozwolenia na leczenie się używając czaru Dotyk Wampira na bydle klanu. Pamiętaj jednak by ich nie zabijać. To ostatnie zadanie klanu Berne.

Ostatnia modyfikacja: 2011-06-08 00:02:34