Zaloguj się lub Zarejestruj za darmo

morrowind news

Komentarze:
31.12.3E2004
oblivion
morrowind news | Nowiny | Oblivion Z okazji ostatnich dni starego, ale jakże owocnego i pracowitego 2004 roku, autor takich uznanych przez krytyków oraz fanów opowiadań jak "Wampirze Łzy", współzałożyciel "Mrocznych Tajemnic Vvardenfell", czyli naszej strony, postanowił pokusić się o mały, przedpremierowy artykuł na temat "The Elder Scrolls IV: Oblivion". Voytas, bo tak zwie się ten podróżnik, zaznacza na wstępie, że nie jest profesjonalistą i z góry przeprasza za wszelakie błędy, które popełnił. Wybaczcie mu, to tylko człowiek, dołożył starań, abyście mogli zorientować się gdzie, kim i jak będziemy mogli poruszać się po świecie "The Elder Scrolls".

Znajdziecie go tutaj. Przyjemnej lektury siostry i bracia...

Przeczytaj całość »

morrowind news

Komentarze:
11.09.3E2004
oblivion
morrowind news | Nowiny | Oblivion Jak zapewne wiecie, na oficjalne stronie „The Elder Scrolls” tajemnicze odliczanie dobiegło końca. Jednak czy było warto czekać? Jedyną informacją jest potwierdzenie prowadzenia prac nad „The Elder Scrolls IV: Oblivion” od 2002 roku. Bethesda Softworks zapowiedziała także, iż w najbliższym wydaniu „Game Informer” znajdzie się dwunastostronicowa opowieść o kolejnej odsłonie najlepszego cRPG wszechczasów. Wzbogacona zostanie ona screenami oraz szczegółami na temat gry. Gazeta trafi do sklepów około 20 września, niestety nie będzie dostępna w Polsce. Wnioskując z zapowiedzi wydania gry również na nowe konsole (XBOX 2, Playstation 3), może stwierdzić, że wymagania sprzętowe będą takie, jak zapowiedzi autorów odnośnie całego tytułu, czyli „dla następnej generacji”. Niedługo na stronie pojawi się dział o „TES IV: Oblivion”.

Na koniec kilka informacji z polskiej sceny „Morrowind”. GSS Studios wydało kolejną, testową odsłonę projektu pod nazwą „War Over Terrania”. Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie GSS: „Instaler zajmuje 130 MB, na dysku 250 MB. Będziecie mogli ujrzeć całe Królestwo Redgardów - 2 miasta, 4 wsie, farmy, jaskinie, część Podmroku, miasto krasnoludów, questy, część mainquesta i po kilka zadań w gildiach.” W najbliższym czasie pliki znajdą się na naszej stronie.

Tak więc pozostańcie czujni na nowiny oraz aktualizacje strony. Gdy tylko zostaną opublikowane jakiekolwiek nowe informacji na temat „The Elder Scrolls IV: Oblivion” zamieszczę ja na stronie.

Przeczytaj całość »

morrowind news

Komentarze:
04.09.3E2004
oblivion
morrowind news | Nowiny | Oblivion Na oficjalnej stronie serii The Elder Scrolls pojawiły się w ostatnim czasie tajemnicze znaki. Rozpoczęło się również odliczanie... Czyżby zwiastowało ono nadejście The Elder Scrolls IV? Wczoraj osiem... dzisiaj siedem... Czyżby deadryczna runa "Oht" zwiastowała rychłe nadejście Oblivionu? Już niedługo się przekonamy, co przygotowali dla nas programiści z Bethesda Softworks. Kolejne część łamigłówki układają się w logiczna całość...

8 – "Gdy smok umiera, Imperium umiera."
7 – "Gdzie jest krew zaginionego smoka, przodka Imperium?"

Być może jest to cześć przepowiedni, zapowiadającej nadejście kolejnej odsłony cRPG wszechczasów. Jeśli chcecie na własne oczy ujrzeć zagadkę, jaką dla nas sporządzono... wejdźcie na oficjalną stronę serii... www.elderscrolls.com.

Przeczytaj całość »

Poradnik na temat Magów

Komentarze:
04.01.2004
oblivion
Poradnik na temat Magów | Nowiny | Oblivion Witam! Nareszcie Dael przysłał nam swój pierwszy poradnik-solucję. Dotyczy ona gildii magów. Sposób pisania i forma pracy jest w stanie zainteresować, mam nadzieję, nawet starych wyjadaczy.

Przeczytaj całość »