Zaloguj się lub Zarejestruj za darmo

Podstęp Syreny

Szybka solucja

  1. Wypytaj mieszkańców Anvil na temat problemów z gangiem.
  2. Udaj się do Pełnej Misy i zaczekaj na Cesarską i Nordkę.
  3. Kobiety polecą ci udanie się na farmę w Gweden.
  4. Poinformuj członkinie gangu, że zostały zdemaskowane a następnie zabij je wszystkie.
  5. Odbierz nagrodę od Gogan.

Etapy zadania

5 Mówią, że gang złodziejek żeruje na mężczyznach z Anvil. Choć nie znam wszystkich szczegółów, skierowano mnie do Gogana i Maelony, dwojga mieszkańców Anvil. Podobno Gogan jest "blisko" związany z tą sprawą, cokolwiek to znaczy.
10 Maelona, mieszkająca w Anvil Redgardka, powiedziała, że niedaleko zadomowił się gang złodziejek. Uwodząc mężczyzn, wabią ich na swą farmę, by później rabować ich z wszystkiego, co posiadają. Mężczyźni ze wstydu nie donoszą na nie władzom. Mąż Maelony należy do ofiar.
20 Dalsze pytania wykazały, że Gogan, mąż Maelony, miał przy sobie pamiątkę rodzinną, gdy został obrabowany przez złodziejki. Maelona rozpaczliwie pragnie odzyskać pierścień i oferuje 100 sztuk złota nagrody za jego zwrot.
30 Maelona powiedziała, że złodziejki zwykle zaczepiają mężczyzn w miejscowej knajpie, Pełnej Misie. Tam najlepiej jest nawiązać kontakt z gangiem. Muszę porozmawiać z Goganem, gdyż może wiedzieć jeszcze coś ważnego.
35 Z rozmowy z Goganem wynikało, że gang składa się co najmniej z dwóch kobiet, Cesarskiej i Nordy. Zwabiwszy mężczyzn w ustronne miejsce, podstępem zmuszają ich do pozbycia się ubrania i ekwipunku, a potem okradają, gdy ci są bezbronni. Myślę, że mam już wystarczająco dużo informacji, by odwiedzić Pełną Misę.
40 W Pełnej Misie zagadnęła mnie Faustina Cartia. Powiedziała, że nadaję się do ich gangu i że jeśli mnie to interesuje, mam się z nimi spotkać w gospodarstwie w Gweden, niewielkiej osadzie niedaleko Anvil, dziś w nocy o godzinie jedenastej. To moja szansa, więc udam się w to miejsce, zaznaczone na mapie.
lub
W Pełnej Misie zagadnęła mnie Signy Niszczycielka, której towarzyszyła Faustina Cartia. Zachęcała mnie, bym przyszedł na ich farmę dziś wieczorem około jedenastej, jeśli chcę przeżyć "noc, której szybko nie zapomnę". Zdecydowałem się przyjąć ich ofertę, gdyż wskaże mi to ich kryjówkę. Farma jest położona zaraz za Anvil, w osadzie zwanej Gweden.
50 Jestem w Gweden. Muszę poczekać do jedenastej wieczorem, a potem wejść i sprawdzić, co szykują dla mnie Faustina i Signy.
lub
Jestem w Gweden. Muszę wejść do głównego domu na farmie i sprawdzić, co szykują dla mnie Faustina i Signy.
55
60 Na farmie spotkałem Faustinę, która zachęciła mnie, żebym się rozebrał. Gdy to zrobiłem, krzyknęła i do środka weszła reszta jej bandy, uzbrojona i gotowa do walki. Nie miałem innego wyboru, musiałem je zabić.
lub
Na farmie spotkałam Faustinę, która próbowała skaptować mnie do swego gangu. Gdy odmówiłam, krzyknęła i do środka weszła reszta jej bandy, uzbrojona i gotowa do walki. Nie miałam innego wyboru, musiałam je zabić.
lub
Na farmie spotkałem Faustinę, która koniecznie chciała mnie rozebrać. Gdy odmówiłem, wiedząc, że to podstęp, krzyknęła i do środka weszła reszta jej bandy, uzbrojona i gotowa do walki. Nie miałem innego wyboru, musiałem je zabić.
100 Na farmie pojawili się Maelona i Gogan w zbroi Straży Miejskiej Anvil. Wychodzi na to, że od jakiegoś czasu, udając małżeństwo, działali w ukryciu, próbując powstrzymać bandę. Maelona mówi, że zauważono mnie na drodze do Gweden, więc zebrawszy posiłki podążyła na miejsce. Powiedziała, że zajmie się zwłokami i wypłaciła mi obiecaną nagrodę.
110 Na farmie pojawili się Maelona i Gogan w zbroi Straży Miejskiej Anvil. Wychodzi na to, że od jakiegoś czasu, udając małżeństwo, działali w ukryciu, próbując powstrzymać bandę. Maelona mówi, że zauważono mnie na drodze do Gweden, więc zebrawszy posiłki podążyła na miejsce. Aresztowała Faustinę i wypłaciła mi obiecaną nagrodę.
150 Obawiam się, że jedna z członkiń gangu zginęła za wcześnie. Choć ukróci to przestępstwa, lepiej byłoby działać zgodnie z planem, nie ujawniając się.

Ostatnia modyfikacja: 2011-09-03 21:33:44

Najnowsze aktualizacje materiałów na stronie:

30.03.2013 » Newsletter - Morrowind.pl
28.02.2013 » Wymagania sprzętowe - Skyrim
28.02.2013 » Rasy - Morrowind
22.01.2013 » Osiągnięcia - Skyrim

Ostatnie informacje na Forum Morrowind.pl

16.07.2018 » Re: Kody do Morrowind
15.07.2018 » Darknet 1 sezon 6 odcinek online [s01e06]
15.07.2018 » Darknet 1 sezon 5 odcinek online [s01e05]
15.07.2018 » Darknet 1 sezon 4 odcinek online [s01e04]