Zaloguj się lub Zarejestruj za darmo

Przez mroczny koszmar

Szybka solucja

  1. Porozmawiaj z Kud-Ei o jego zaginionym przyjacielu.
  2. Idź za nim do Domu Henantiera.
  3. Weź amulet i idź spać.
  4. Po wejściu w sen Henantiera, porozmawiaj z nim i znajdź jego pierwiastek Decyzji, Cierpliwości, Odwagi i Percepcji.
  5. Po ich zdobyciu zanieś je do Henantiera.
  6. Po oddaniu pierwiastków Henanierowi, wracacie do realnego świata, a Henantier w nagrodę za obudzenie go, daje ci 6 zwojów magicznych.

Etapy zadań

0
10 Podobno Kud-Ei z gildii magów w Bravil potrzebuje pomocy przy poszukiwaniach zaginionego przyjaciela. Oferuje nagrodę, więc chyba warto przyjrzeć się tej sprawie bliżej.
20 Jestem po rozmowie z Kud-Ei z gildii magów w Bravil. Jej przyjaciel, Henantier, jednak nie zaginął, lecz jest gdzieś uwięziony, a Kud-Ei potrzebuje pomocy przy jego uwolnieniu. Kud-Ei kazała mi powrócić, kiedy już się przygotuję, a zabierze mnie do niego.
25
30 Kud-Ei wyjaśniła mi, że Henantier padł ofiarą własnego dzieła, Amuletu Świata Snów. Jest uwięziony w swoich snach, a ja muszę założyć amulet i udać się na spoczynek, aby wkroczyć do snu Henantiera i sprowadzić go do naszego świata. Kiedy już się przygotuję, mam porozmawiać z Kud-Ei, która wyśle mnie w tę podróż.
40 Kud-Ei dała mi Amulet Świata Snów Henantiera. Mam wkroczyć w jego sny, udając się na spoczynek w jego amulecie. Kud-Ei ostrzegła mnie, że jeśli Henantier zginie w Świecie Snów, umrę razem z nim, więc muszę bardzo uważać.
50 Jestem w Świecie Snów Henantiera. Ku mojemu zaskoczeniu, po przebudzeniu okazało się, że jestem nago i mam na sobie tylko amulet! Nie mam broni, a amulet nie pozwala mi używać magii. Muszę się rozejrzeć po tym dziwnym miejscu i znaleźć coś do obrony.
60 Wiem, gdzie jest Henantier. Jest bardzo zagubiony, nie wie, gdzie jest, ani jak się tu dostał. Mówi, że zgubił kilka przedmiotów. Może są to jakieś wskazówki, jak opuścić to dziwaczne miejsce. Nie mam wyboru, muszę zapuścić się w głąb Świata Snów i znaleźć te obiekty.
70 Udało mi się znaleźć Pierwiastek Decyzji. To pewnie jedna z rzeczy, które zginęły Henantierowi. Utrata tej zdolności musi być przyczyną jego zagubienia. Jeśli zdołam znaleźć i przynieść mu wszystkie pierwiastki, Henantier odzyska rozum i być może zdoła się obudzić. Muszę znaleźć resztę pierwiastków, jeśli chcę opuścić ten koszmar.
lub
Udało mi się znaleźć Pierwiastek Cierpliwości. To pewnie jedna z rzeczy, które zginęły Henantierowi. Utrata tej zdolności musi być przyczyną jego zagubienia. Jeśli zdołam znaleźć i przynieść mu wszystkie pierwiastki, Henantier odzyska rozum i być może zdoła się obudzić. Muszę znaleźć resztę pierwiastków, jeśli chcę opuścić ten koszmar.
lub
Udało mi się znaleźć Pierwiastek Odwagi. To pewnie jedna z rzeczy, które zginęły Henantierowi. Utrata tej zdolności musi być przyczyną jego zagubienia. Jeśli zdołam znaleźć i przynieść mu wszystkie pierwiastki, Henantier odzyska rozum i być może zdoła się obudzić. Muszę znaleźć resztę pierwiastków, jeśli chcę opuścić ten koszmar.
lub
Udało mi się znaleźć Pierwiastek Percepcji. To pewnie jedna z rzeczy, które zginęły Henantierowi. Utrata tej zdolności musi być przyczyną jego zagubienia. Jeśli zdołam znaleźć i przynieść mu wszystkie pierwiastki, Henantier odzyska rozum i być może zdoła się obudzić. Muszę znaleźć resztę pierwiastków, jeśli chcę opuścić ten koszmar.
72 Udało mi się znaleźć Pierwiastek Decyzji, drugi pierwiastek ze Świata Snów Henantiera. Muszę znaleźć resztę.
lub
Udało mi się znaleźć Pierwiastek Cierpliwości, drugi pierwiastek ze Świata Snów Henantiera. Muszę znaleźć resztę.
lub
Udało mi się znaleźć Pierwiastek Odwagi, drugi pierwiastek ze Świata Snów Henantiera. Muszę znaleźć resztę.
lub
Udało mi się znaleźć Pierwiastek Percepcji, drugi pierwiastek ze Świata Snów Henantiera. Muszę znaleźć resztę.
74 Udało mi się znaleźć Pierwiastek Decyzji, trzeci pierwiastek ze Świata Snów Henantiera. Muszę znaleźć resztę.
lub
Udało mi się znaleźć Pierwiastek Cierpliwości, trzeci pierwiastek ze Świata Snów Henantiera. Muszę znaleźć resztę.
lub
Udało mi się znaleźć Pierwiastek Odwagi, trzeci pierwiastek ze Świata Snów Henantiera. Muszę znaleźć resztę.
lub
Udało mi się znaleźć Pierwiastek Percepcji, trzeci pierwiastek ze Świata Snów Henantiera. Muszę znaleźć resztę.
75 Udało mi się znaleźć Pierwiastek Decyzji, ostatni element w tym dziwacznym zlepku snów Henantiera. Muszę zanieść Henantierowi wszystkie cztery pierwiastki i spróbować przywrócić mu rozum.
lub
Udało mi się znaleźć Pierwiastek Cierpliwości, ostatni element w tym dziwacznym zlepku snów Henantiera. Muszę zanieść Henantierowi wszystkie cztery pierwiastki i spróbować przywrócić mu rozum.
lub
Udało mi się znaleźć Pierwiastek Odwagi, ostatni element w tym dziwacznym zlepku snów Henantiera. Muszę zanieść Henantierowi wszystkie cztery pierwiastki i spróbować przywrócić mu rozum.
lub
Udało mi się znaleźć Pierwiastek Percepcji, ostatni element w tym dziwacznym zlepku snów Henantiera. Muszę zanieść Henantierowi wszystkie cztery pierwiastki i spróbować przywrócić mu rozum.
80 Kiedy Henantier otrzymał cztery pierwiastki Świata Snów, udało mi się go przekonać, że przebywa we własnym śnie i powróciliśmy do naszej rzeczywistości. Muszę z nim porozmawiać.
90 Henantier zginął we śnie. Jego koszmar dobiegł końca.
100 Henantier podziękował mi za ratunek. W nagrodę oddał mi trochę swoich zwojów magicznych.
200 Zginęła jedna z postaci koniecznych do wykonania tego zadania.

Ostatnia modyfikacja: 2011-09-03 21:35:35