Zaloguj się lub Zarejestruj za darmo

Przyłapany na łowach (Caught in the Hunt)

Szybka solucja

  1. Uzyskaj informację na temat zagonionego męża Ursanne.
  2. Porozmawiaj z Ursanne na temat męża a skieruję cię do lichwiarza, Kurdana.
  3. Kurdan skieruje cię na wyspę w Zatoce Niben.
  4. Po dotarciu na miejsce porozmawiaj z Aleronem. Dowiesz się, że bierzesz udział w polowaniu jako zwierzyna.
  5. Pokonaj podążających za tobą łowców i wydostać się z lochów.
  6. Pokonaj Kurdana, weż jego klucz i opuść wyspę.
  7. Wróć do Ursanne, przekaż jej nowiny oraz odbierz nagrodę.

Etapy zadania

5 W Bravil chodzą słuchy, że zniknął Aleron, mąż Ursanne Loche. Jeśli zechcę pomóc, muszę odnaleźć Ursanne i zobaczyć, czy nie mogę się dowiedzieć czegoś więcej.
10 Ursanne Loche z Bravil powiedziała mi, że zniknął jej mąż, Aleron Loche, i że potrzebuje mojej pomocy w jego znalezieniu. Muszę zadać jej więcej pytań na temat Alerona, by zdecydować, czy interesuje mnie ta propozycja.
20 Aleron był winien znaczną sumę orkowemu lichwiarzowi o imieniu Kurdan gro-Dragol. Wczoraj poszedł do niego błagać o odroczenie spłaty, lecz już nie wrócił. Kurdan gro-Dragol zazwyczaj przesiaduje w pobliskim Hotelu Samotnego Zalotnika. Dobrze będzie, jeśli złożę mu wizytę.
30 Kurdan gro-Dragol powiedział, że zna miejsce pobytu Alerona Loche, i jeśli chcę, by mi je zdradził, muszę odzyskać dlań topór należący ongiś do jego ojca, który stracił go na Wyspie Smutku. Jeśli nie przyniosę mu topora, Aleron zginie. Gdy przygotuję się, muszę porozmawiać z Kurdanem, który załatwi mi łódź.
40 Kurdan gro-Dragol powiedział, że łódź czeka na mnie w dokach, obok magicznego sklepu w Bravil. Muszę się pośpieszyć, gdyż chcę się dowiedzieć, co stało się z Aleronem.
50 Jestem w Forcie Smutku, Muszę wkroczyć do tej zrujnowanej twierdzy i rozpocząć poszukiwanie topora.
60 Zaskoczyła mnie obecność Alerona w zrujnowanym Forcie Smutku! Aleron powiedział, że poszukiwanie topora jest podstępem, dzięki któremu Kurdan gro-Dragol wabi ludzi do ruin. Wydaje się, że staliśmy się z Aleronem ofiarami w dziwacznym polowaniu, zorganizowanym przez Kurdana. Muszę porozmawiać z Aleronem i dowiedzieć się więcej.
65 Jeśli mamy z Aleronem przeżyć, muszę zejść do Areny Łowców i pokonać wysłanych za nami łowców. Zgodnie z "zasadami", jeden z nich będzie miał przy sobie klucz do drzwi, które Kurdan za nami zamknął. Jako że Aleron nie jest w stanie walczyć, muszę samemu odszukać tych łowców.
70 Wszyscy łowcy zostali pokonani. Muszę przeszukać ciało Orka w poszukiwaniu klucza do wejścia do Fortu Smutku.
75 Mam już klucz do wejścia do Fortu Smutku. Muszę teraz wrócić do Alerona i zabrać nas z tej wyspy.
80
80 Znaleziony przy Orku klucz faktycznie był fałszywy, podczas gdy prawdziwy miał przy sobie Kurdan, który nawet w razie wygranej nie miał zamiaru pozwolić nam uciec. Prawdziwy klucz powinien pasować do drzwi stróżówki na Arenie Łowców, co pozwoli mi uciec z Fortu Smutku. Muszę jeszcze zanieść Ursanne smutne wieści.
100 Ursanne, dowiedziawszy się, że jej mąż walczył dzielnie i zginął myśląc o niej, podziękowała mi za dobre słowa i oddała mi księgę, która wcześniej należała do Alerona. Wiem, że udało mi się zrobić wszystko, co w mojej mocy, ale przynajmniej śmierć Alerona została pomszczona.
150 Jedna z postaci niezbędnych do wykonania tego zadania nie żyje.

Ostatnia modyfikacja: 2011-09-03 21:35:36