Zaloguj się lub Zarejestruj za darmo

Kaplica Dagona

Szybka solucja

  1. Udaj się do świątyni Mitycznego Brzasku w pobliżu Jeziora Arrius.
  2. Ukradnij Misterium Xarxesa.
  3. Zanieś przedmiot do Martina w Świątyni Władcy Chmur.

Etapy zadania

0
10 Wskazówki ukryte w czterech tomach, spisanych przez Mankara Camorańskiego, doprowadziły mnie do grobowca przy Zielonym Szlaku Cesarskim. W południe na powierzchni grobowca pojawiła się mapa Cyrodiil z zaznaczonym położeniem świątyni Mitycznego Brzasku. Muszę udać się do tej świątyni i odnaleźć Amulet Królów.
20 Jestem przy jaskiniach Jeziora Arrius. Tajemna świątynia Mitycznego Brzasku musi być w środku.
30 Pierwsza przeszkoda za mną. Odźwierny Mitycznego Brzasku wpuścił mnie do ukrytej świątyni. Pozostaje odnaleźć Amulet Królów.
40 Postrach, Strażnik Chramu, przyjął mnie na nowicjusza kultu Mitycznego Brzasku. Kazał mi oddać wszystko, co posiadam, i przebrać się w szaty nowicjusza. Powiedział, że w świątyni przebywa Mistrz, sam Mankar Camorański, i może osobiście przeprowadzić moją inicjację. Muszę iść za Postrachem i zobaczyć, czy nie doprowadzi mnie do Mankara Camorańskiego i Amuletu Królów.
41 0
41 1 Przejrzano mnie. Mityczny Brzask wie, że jestem ich wrogiem. Muszę dotrzeć do wewnętrznej świątyni i odnaleźć Amulet Królów.
41 2
45
46
48
49
50 0
50 1 Mankar Camorański zbiegł z Amuletem Królów do stworzonego w innym wymiarze Raju, po czym zamknął magiczną bramę. Mam jednak Misterium Xarxesa, księgę tajemnic Mitycznego Brzasku. Teraz muszę się stąd wydostać i powrócić do Świątyni Władcy Chmur.
50 2 Mankar Camorański zbiegł z Amuletem Królów do stworzonego w innym wymiarze Raju, po czym zamknął magiczną bramę. Jednak Misterium Xarxesa, księga tajemnic Mitycznego Brzasku, pozostaje w świątyni. Muszę zdobyć Misterium Xarxesa. Teraz to moja jedyna nadzieja na znalezienie sposobu odzyskania Amuletu.
51
60 Mam Misterium Xarxesa, księgę tajemnic Mitycznego Brzasku. Teraz muszę się stąd wydostać i powrócić do Świątyni Władcy Chmur.
70 Udało mi się zbiec z Misterium Xarxesa. Pozostaje dostarczyć go Martinowi w Świątyni Władcy Chmur.
80
100

Ostatnia modyfikacja: 2011-08-28 22:59:34