Zaloguj się lub Zarejestruj za darmo

Obrona Brumy

Szybka solucja

  1. Porozmawiaj z Martinem o Wielkim Kamieniu Pieczęci
  2. Eskortuj martina do Kaplicy Talosa
  3. Porozmawiaj z Harbiną w zamku Bruma.
  4. Przebij się przez daedry.
  5. Ochraniaj Martina, póki nie otworzy wrót.

Etapy zadania

0
1
2
5 Jauffre powiedział, że Martin odcyfrował do końca rytuał z Misterium Xarxesa. Muszę natychmiast porozmawiać z Martinem.
10 0 Martin odcyfrował ostatni przedmiot potrzebny do odprawienia rytuału: Wielki Kamień Pieczęci. Niestety takie kamienie utrzymują Wielkie Wrota - podobne to tych, które Mityczny Brzask otworzył w Kvatch. Choć niebezpiecznie jest pozwolić, by Mityczny Brzask zaatakował Brumę zgodnie z planem, tylko w ten sposób możemy zdobyć Wielki Kamień Pieczęci. Martin będzie dowodził obroną Brumy, podczas gdy ja przekroczę Wielkie Wrota, by zdobyć ich Kamień Pieczęci.
10 1 Muszę przekazać hrabinie Brumy, że Martin spotka się z nią w Kaplicy Talosa na naradzie wojennej.
20 Hrabina, usłyszawszy o planach Martina, przystała na nie z niechęcią i spotka się z nim w Kaplicy Talosa. Gdy przygotuję się do walki, muszę poinformować o tym hrabinę.
30 Hrabina kazała swym ludziom pozwolić, by Mityczny Brzask otworzył trzy Wrota i rozmieścił wojska przed bramami miasta. Martin wyruszył, by pokierować obroną miasta. Muszę bezzwłocznie udać się na pole bitwy, i chronić Martina za wszelką cenę.
31
32
39 Na miejscu okazało się, że otworzono już pierwsze Wrota Otchłani. Gdy otworzą się wszystkie trzy przejścia, Mityczny Brzask otworzy Wielkie Wrota, które muszę przekroczyć, by zdobyć ich Wielki Kamień Pieczęci.
40 Przybyliśmy z Martinem na pole bitwy. Muszę chronić Martina, dopóki nie otworzą się Wielkie Wrota.
41
44
45
46
47
100

Ostatnia modyfikacja: 2011-08-31 01:25:54