Zaloguj się lub Zarejestruj za darmo

Enter the Dragon - Pierwszy podcast o Skyrim

Komentarze:
17.12.3E2010
skyrim
Bethesda zamieściła na iTunes specjalny podcast poświęcony w całości Elder Scrolls V: Skyrim. Todd Howard opowiada w nim o pracy nad najnowszą częścia TES. Nie dowiemy się konkretów na temat samej gry, jednak przedstawione zostało kilka smaczków odnośnie kulis produkcji.

A więc przejdźmy do faktów:

Prace nad The Elder Scrolls V: Skyrim rozpoczęto od razu po ukończeniu The Elder Scrolls IV: Oblivion. Starano się utrzymać wszystko w sekrecie, co było niezwykle trudne, szczególnie w ostatnim czasie. Najczarniejszy koszmar Todda to myśl, iż publicznośc zobaczy trailer The Edler Scroll V: Skyrim przed jego premiera. Że wejdzie na scena zapowiedzieć Skyrim, nie będzie nic widział z uwagi na sztuczną mgłę, a całe otoczenie (mnisi, skalne tło) wywoła śmiech publiczności, która i tak już będzie znała treść filmu. Gdyby pokaz wypadł słabo, sukces The Elder Scrolls V: Skyrim stałby po wielkim znakiem zapytania. Sam Todd do końca nie wiedział dokładnie jaki przebieg będzie mała ceremonia. Dopiero w momencie, gdy stanął przed publicznością i zapowiedział Skyrim, wiedział że wszystko się udało i nikt prócz jego współpracowników nie widział trailera.

W zespole zajmującym się The Elder Scrolls V: Skyrim znajdują się czołowi specialiśći z Bethesda Studios. Część z nich pracowała nad The Elder Scrolls IV: Oblivion, część nad Fallout 3. Jak sam Todd mówi, było z kogo wybierać, poniważ od czasu wydania czwartej części TES, zatrudniono bardzo dużo osób. Najlepsi z nich mają zaszczyt pracować nad Skyrim.

Z pewnościa każdy będzie zdziwiony (ciekawe czy pozytywnie - red.) ilością informacji, które zostaną zaprezentowane w lutowym wydaniu magazynu Game Informer. Podobno prace nad The Elder Scrolls V: Skyrim są już w końcowej fazie, a efekty ujrzymy już w połowie stycznia.

Todd Howard wyraził także swoje zaskoczenie, że świat The Elder Scrolls ciagle żyję (nie dziwimy się po premierze Oblivion - red.), że ludzie grają w The Elder Scrolls II: Daggerfall czy tez w The Elder Scrolls III: Morrowind. Właściwie The Elder Scrolls żyje własnym życiem bez udziału Bethesda Studios, co niezmiernie cieszy Todda.

Podcast kończy się ścieżką dźwiękową z róznych częsci The Elder Scrolls. Oczywiście rozpoczynając od najlepszej... The Elder Scrolls III: Morrowind.

Skomentuj nowinę

Najnowsze aktualizacje materiałów na stronie:

30.03.2013 » Newsletter - Morrowind.pl
28.02.2013 » Wymagania sprzętowe - Skyrim
28.02.2013 » Rasy - Morrowind
22.01.2013 » Osiągnięcia - Skyrim

Ostatnie informacje na Forum Morrowind.pl

05.01.2018 » Re: Gdyby był atak zombie...?
05.01.2018 » I Love Big Brother - Radio Online & Download Music
02.01.2018 » Re: Sen
28.12.2017 » Re: Gry na których się zawiedliście