Zaloguj się lub Zarejestruj za darmo

Sucharki ze Skyrim lepsze od odgrzewanych kotletów?

Komentarze:
30.08.2011
skyrim
broń
xbox
Ucinamy wszelkie spekulacje na temat The Elder Scrolls V: Skyrim. Prezentujemy fakty potwierdzone przez twórców gry. Między innymi na temat degradacji broni, pancerza oraz rozmiarów gry.

Od czasu ogłoszenia daty premiery trwają burzliwe dyskusje między graczami na temat różnych aspektów rozgrywki. Zamiast niepotrzebnie się rozpisywać postanowiliśmy zebrać wypowiedzi pracowników Bethesda Softworks, które jednoznacznie rozwiewają wszelkie wątpliwości.

Broń i panerz NIE będą ulegać niszczeniu

Skyrim - Niezniszczalna broń
Dyskusje na temat degradacji broni ostatecznie zakończył Pete Hines. Na pytanie w tej kwesti odpowiedział na Tweeterze krótko i na temat: "Nie i nie. W sensie: "Broń NIE będzie się niszczyła." i "NIE będzie wizualnych efektów, które miałyby to ilustrować".

Implikuje to kolejny fakt. Jeśli broń nie ulegnie zniszczeniu, nie będziemy musieli jej naprawiać. Zamiast tego do Skyrim wprowadzony zostanie system umożliwiający ulepszanie zbroi oraz oręża. Jednak gdzie w tym wszystkim realizm rozgrywki?

Gra zmieści się na jednym krążku

Skyrim - Jeden dysk
Przynajmniej wersja na Xboxa. Żonglowanie krążkami podczas gry nie jest ani przyjemne, ani ciekawe, ani nie dodaje pozytywnych wrażeń. W tym przypadku wszelkie spekulacje zakończył Matt Carofano. Podczas PAX Prime dwukrotnie udzielił identycznej odpowiedzi na pytanie o liczbę dysków: "JEDEN" Niestety nie był w stanie odpowiedzieć ile zajmie wersja zainstalowana na dysku twardym. Biorąc pod uwagę zapowiedzi twórców Skyrim na temat lepszej jakość wizualnej na komputerach PC, możemy spodziewać się większej liczby nośników dla innych platform. Jednak tym razem spekulacje odłóżmy na bok.

Małżeństwa z postaciami tej samej płci BĘDĄ możliwe

Skyrim - Wyjdziesz za mnie?
Na koniec zostawiliśmy najbardziej kontrowersyjną wśród Polaków kwestię. Ponownie powołujemy się na Pete Hinesa. W odpowiedzi na pytanie odnośnie małżeństw z NPC tej same płci, napisał na Tweeterze: "Można poślubić każdego."
"Nie tylko dowolnego NPC, ale każdego mężczyznę lub każdą kobietę. Nie ma znaczenia kim grasz."
Na zachodzie ta wiadomość przeszła bez większego echa. Z nieznanych nam powodów, w Polsce stała się ona "kontrowersyjną" sensacją. Skyrim nie jest pierwsza ani ostatnią grą, w której związki homoseksualne będą rzeczy zupełnie normalną. Podobne zapowiedzi słyszeliśmy w przypadku Mass Effect 3. To, że coś jest możliwe, nie znaczy że koniecznie. Wybór zawsze należy do nas.

Skomentuj nowinę

Najnowsze aktualizacje materiałów na stronie:

30.03.2013 » Newsletter - Morrowind.pl
28.02.2013 » Wymagania sprzętowe - Skyrim
28.02.2013 » Rasy - Morrowind
22.01.2013 » Osiągnięcia - Skyrim

Ostatnie informacje na Forum Morrowind.pl

16.07.2018 » Cały Film Gotti (2018) - Online lub Pobierz [HD]
16.07.2018 » Re: Kody do Morrowind
15.07.2018 » Darknet 1 sezon 6 odcinek online [s01e06]
15.07.2018 » Darknet 1 sezon 5 odcinek online [s01e05]