Zaloguj się lub Zarejestruj za darmo

Przewodnik po osiągnięciach Dragonborn

Komentarze:
11.12.2012
skyrim
dragonborn
osiągnięcia
dlc
Przewodnik po osiągnięciach Dragonborn | Nowiny | Skyrim Dragonborn, nowy oficjalny dodatek do Skyrim nie rozczaruje wszystkich fanów i kolekcjonerów osiągnięć. Bethesda Softworks postarała się, aby każdy znalazł coś dla siebie, wystarczy jedynie po nie sięgnąć. W przypadku problemów zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem.

Przeczytaj całość »

Dragonborn wydany

Komentarze:
10.12.2012
skyrim
dlc
dragonborn
Dragonborn wydany | Nowiny | Skyrim Z prawie tygodniowym, przedświątecznym opóźnieniem informujemy, że trzeci oficjalny dodatek do Skyrim - Dragonborn, został wydany 4 grudnia 2012 roku. Z pewnością spełni on marzenie wielu graczy, czyli latanie na smokach. Dodatkowo dostaliśmy możliwość tworzenia własnych pancerzy oraz podróży na doskonale już znaną z Morrowind, ośnieżoną wyspę Solstheim.

Przeczytaj całość »

Zrób-tor-ta

Komentarze:
12.05.2012
skyrim
tort
urodziny
alduin
Zrób-tor-ta | Nowiny | Skyrim Dziwy na tym świecie - Alduin, sam Pożeracz Światów został pożarty! I to przez grupkę dzieci podczas imprezy urodzinowej. Ale o co chodzi, zapytacie? No cóż - pokrótce o jeden z najlepiej wykonanych tortów jakie w życiu widziałem. Nawet Cake Boss z TLC się chowa. To tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że cukiernictwo to prawdziwa sztuka.

Przeczytaj całość »

The Elder Scrolls Online

Komentarze:
07.05.2012
skyrim
online
mmo
The Elder Scrolls Online | Nowiny | Skyrim Niestety stało się, w czwartek cały świat obiegła wiadomość, iż ZeniMax Online Studios planuje wydanie The Elder Scrolls Online. Mimo, że prace trwają już od kilku lat, pierwsze konkrety ujawniono dopiero teraz, oczywiście na łamach najnowszego numeru Game Informera.

Przeczytaj całość »

The Elder Scrolls V Skyrim: Dawnguard

Komentarze:
01.05.2012
skyrim
dawnguard
dlc
E3
dawn
guard
strażnik
świtu
The Elder Scrolls V Skyrim: Dawnguard | Nowiny | Skyrim Pierwszy DLC do The Elder Scrolls V: Skyrim w końcu zapowiedziany! Będzie nosił nazwę Dawnguard i pojawi się latem na konsole Xbox 360. I to niestety wszystkie informacje, jakie Beth raczyło zdradzić. Nie wiadomo, czy i kiedy dodatek pojawi się na innych platformach, o czym będzie opowiadał, czy będzie w jakiś sposób powiązany z fabułą Skyrim lub ile czasu zajmie przejście DLC-owego wątku głównego.

Przeczytaj całość »

Dovahkiin, dovahkiin sadzi drzewa pod Skyrim

Komentarze:
01.05.2012
skyrim
rośliny
plant
trees
drzewa
sadzić
Dovahkiin, dovahkiin sadzi drzewa pod Skyrim | Nowiny | Skyrim W sumie nie pod, a w Skyrim. A wszystko to za sprawą ciekawego, rzec by można innowacyjnego, modowa dodającego taką właśnie funkcjonalność. W skrócie - dzięki XYZ (bo tak też modyfikacja się nazywa) dostaniemy możliwość zakupienia specjalnych nasion, które następnie możemy posadzić gdzie tylko dusza zapragnie i przy odpowiedniej dawce czasu wyhodować nowe drzewa, krzaki i inne rośliny.

Przeczytaj całość »