Zaloguj się lub Zarejestruj za darmo

Dragonborn wydany

Komentarze:
10.12.2012
skyrim
dlc
dragonborn
Z prawie tygodniowym, przedświątecznym opóźnieniem informujemy, że trzeci oficjalny dodatek do Skyrim - Dragonborn, został wydany 4 grudnia 2012 roku. Z pewnością spełni on marzenie wielu graczy, czyli latanie na smokach. Dodatkowo dostaliśmy możliwość tworzenia własnych pancerzy oraz podróży na doskonale już znaną z Morrowind, ośnieżoną wyspę Solstheim.

Dragonborn DLC

Posiadacze konsoli Xbox mogą już pobierać dodatek za 1600 punktów poprzez usługę Xbox LIVE. Właściciele PS3 oraz “blaszaków” muszą niestety poczekać na początek przyszłego roku, mimo początkowych zapewnień, iż tylko dwa pierwsze dodatki zostaną obarczone dodatkowym czasem oczekiwania dla graczy nie pałających płomienną miłością do konsoli Microsoftu.

Odrobię optymizmu dodaje informacja jaką gracze mogą ujrzeć w powitalnym newsie: Z przyjemnością informujemy, że Dragonborn będzie dostępny także na PS3 oraz PC na początku przyszłego roku

Z pewnością każdy zauważył brak informacji na temat poprzednich dodatków - Dawnguard oraz Hearthfire. Nadal nie wiemy, czy i kiedy pojawią się wersje dostępne na PS3. Możemy jedynie domyślać się, iż Bethesda Softworks rozwiązała wreszcie problemy z dystrybucją dodatków i niedługo także posiadacze konsol PS3 będą mogli spróbować lotu na grzbiecie ich ulubionego smoka.

Skomentuj nowinę