Zaloguj się lub Zarejestruj za darmo

Dovahkiin, dovahkiin sadzi drzewa pod Skyrim

Komentarze:
01.05.2012
skyrim
rośliny
plant
trees
drzewa
sadzić
W sumie nie pod, a w Skyrim. A wszystko to za sprawą ciekawego, rzec by można innowacyjnego, modowa dodającego taką właśnie funkcjonalność. W skrócie - dzięki XYZ (bo tak też modyfikacja się nazywa) dostaniemy możliwość zakupienia specjalnych nasion, które następnie możemy posadzić gdzie tylko dusza zapragnie i przy odpowiedniej dawce czasu wyhodować nowe drzewa, krzaki i inne rośliny.

Skyrim Plant Trees


Dla niecierpliwych upiększaczy otoczenia autor dodał mały gadżet - jest to różdżka umożliwiająca "malowanie" roślinami. Mówiąc nieco bardziej zrozumiale - różdżka wysyła promień, który powoduje pojawienie się kwiatów w każdym miejscu, którego ów promień dotknie. Dzięki temu możemy sadzić roślinki nawet na sufitach. Autor przestrzega jednak by uważać z ilością i lokacją naszych sadzonek, bowiem trzeba się później nieco napocić, żeby przywrócić wszystko do pierwotnego stanu.
Na podsumowane 2 małe filmiki. Pierwszy demonstruje działanie samego moda:


A tutaj podziwiać możemy w akcji The Staff of Efflorescence:


Mod oczywiście wciąż znajduje się w fazie tworzenia i testów, a co za tym idzie może powodować wszelkiej maści nieodwracalne szkody, jak zbugowanie świata gry lub zniszczenie plików zapisu. Pobrać możecie go pod tym adresem: Skyrim: Plant Trees
Znajdziecie tam też nieco więcej informacji oraz uwagi twórcy.

Skomentuj nowinę