Zaloguj się lub Zarejestruj za darmo

Oko Magnusa

Szybka Solucja

  1. Posłuż się Laską Magnusa, by wejść do Akademii w Ziowej Twierdzy.
  2. Dotrzyj do Komnaty Żywiołów.
  3. Pokonaj Ancano.
  4. Porozmawiaj z Tolfdirem.
  5. Pomów z Quaranirem.

Szczegółowa solucja

Po powrocie do Zimowej Twierdzy w mieście spotkamy spotkamy Tolfdira. Poinformuje on nas, że moc Ancano jest na tyle silna, że nie można dostać się do Akademii. W celu przełamania bariery ochronnej należy użyć Laski Magnusa na barierze. Następnie wchodzimy do Komnaty Żywiołów, aby ostatecznie rozprawić się ze zbuntowanym magiem.

Ancano będzie niewrażliwy na magię póki nie użyjemy Laski Magnusa na Oku. Po tym czynie pozostanie nam tylko stoczenie walki z Ancano.

Po pokonaniu buntownika porozmawiamy z Tolfdirem, który oznajmi nam, że zostaliśmy Arcymagiem Akademii. Pojawi się także Quaranir wraz z dwoma innymi przedstawicielami Zakonu Psijiców. Z uwagi, że Oko Magnusa jest zbyt niebezpiczne, aby pozostać w murach Zimowej Twierdzy, zabiorą oni je do swojej siedziby i tam będą jego strzegli.

Mapy

Etapy zadania

Błędy

  • Mimo, że walka z Ancano powinna być dość trudna, przeważnie pojawiają się pewne ułatwiające problemy. Podczas przechodzenia tego zadania, Tolfdir przewrócił się na plecy i leżał tak przez całą walkę. Ancano atakował go bezskutecznie. W tym czasie gracz mógł bez problemów skupić się na zabiciu zbuntowanego maga.
  • Po pokonaniu Ancano Tolfdir informuje nas, że Ancano zniknął. Mimo to, jego ciało znajduje się cały czas w sali i można je okraść. Po chwili Ancano wstał i zaczął biegać po całej Komnacie Żywiołów. Ostatecznie jednak zniknął jak przepowiedział Tolfdir.

Ostatnia modyfikacja: 2012-02-19 21:01:20