Zaloguj się lub Zarejestruj za darmo

Opóźniony pochówek (zadania)

Szybka solucja

  1. Pomów z dziwacznym błaznem, Cyceronem, znajdującym się na drodze niedaleko farmy Loreiusa.
  2. Porozmawiaj z Loreiusem.
  3. Dokonaj wyboru:
    • Przekonaj Loreiusa, aby naprawił wóz Cycerona
    • Donieś na Cycerona przechodzącemu w pobliżu strażnikowi

Szczegółowa solucja

Stary Vantus farmę miał...

Zadanie Opóźniony Pochówek Loreius w Skyrim - Lokacja

Przechodząc się w pobliżu Białej Grani usłyszymy pogłoski o rzekomym konflikcie między farmerem Vantusem Loreiusem a przejezdnym błaznem, któremu zepsuł się wóz niedaleko farmy, na północ od Białej Grani. Jeśli udamy się tam, spotkamy Cycerona, specyficznego osobnika przybywającego z dalekiej prowincji Cyrodiil. Jak sam mówi, przewozi trumnę ze zwłokami jego tragicznie zmarłej matki. Wóz niestety odmówił posłuszeństwa i utknął w samym centrum Skyrim.

Błazen Cyceron w Skyrim

Cyceron prosił o pomoc właściciela pobliskiej farmy, Vantusa Loreiusa, jednak ten odmówił. Błazen poprosi nas o przemówienie farmerowi do rozsądku i nakłonienie go do naprawy wozu. Rozmowa z Vantusem będzie szybka i rzeczowa. Nie chce on pomóc błaznowi ze względu na jego dziwne zachowanie. Obawia się, że Cycerona zamiast zwłok, przewozi ładunek Skoomy i woli nie pomagać w nielegalnej działalności. Farmer wolałby, abyśmy powiadomili strażników o jego podejrzeniach i doprowadzili do aresztowania Cycerona..

Pomoc dla błazna

W tym celu wystarczy przekonać Vantusa, że nic złego się nie stanie jeśli naprawi koło. Nie musimy posiadać wyjątkowych umiejętności, aby farmer przemyślał ponownie całą sprawę i się zgodził pomóc błaznowi.

Vantus Loreius w Skyrim

Następnie wystarczy powiadomić Cycerona o decyzji Vantusa i odebrać zasłużoną nagrodę.

Zawiadomienie strażników

Przyznając racje farmerowi w sprawie nielegalnego przewozu Skoomy, musimy powiadomić o tym strażników patrolujących okolice. W pobliżu wozu zawsze znajdziemy jakiś patrol, wystarczy chwilę zaczekać. Żołnierze aresztują Cycerona. Błazen za to obieca, że Vantus zapłaci za swój czyn, mimo że to my zawiadomiliśmy straż. Po powiadomieniu Vantusa o rozwiazaniu problemu, otrzymamy złoto i podziękowania.

Konsekwencje

Błazen Cyceron, może na to nie wygląda, ale jest jednym z zabójców Mrocznego Bractwa transportującym trumnę z Nocną Matką do nowego sanktuarium. W przypadku, gdy udzielimy mu pomocy, możemy liczyć na dodatkowe korzyści po wstąpieniu w szeregi jego organizacji. Pozostawiając sprawę konfliktu błazna i farmera nierozwiązaną i donosząc strażnikowi na Cycerona, możemy spodziewać tragicznego zakończenia. Przechodząc później w okolicy farmy zostaniemy ostrzeżenia przez strażnika, aby się nie zbliżać. W nocy ktoś zabił farmer i jego żonę... chyba nawet wiemy kto. Po wstąpieniu do Mrocznego Bractwa Cyceron będzie wyraźnie zły na nas za powiadomienie strażników o jego podejrzanym ładunku. Jakkolwiek jednak nie postąpimy, wszystkie kolejne zadania dla gildii zabójców będą możliwe do wykonania.

Ostatnia modyfikacja: 2012-02-21 07:02:08

Najnowsze aktualizacje materiałów na stronie:

30.03.2013 » Newsletter - Morrowind.pl
28.02.2013 » Wymagania sprzętowe - Skyrim
28.02.2013 » Rasy - Morrowind
22.01.2013 » Osiągnięcia - Skyrim

Ostatnie informacje na Forum Morrowind.pl

16.07.2018 » Cały Film Gotti (2018) - Online lub Pobierz [HD]
16.07.2018 » Re: Kody do Morrowind
15.07.2018 » Darknet 1 sezon 6 odcinek online [s01e06]
15.07.2018 » Darknet 1 sezon 5 odcinek online [s01e05]