Zaloguj się lub Zarejestruj za darmo

Diablo 3 - poważne problemy z lagiem

Komentarze:
20.01.2015
the-elder-scrolls-online
diablo
Twórcy Diablo 3 nadal czekają na informacje od graczy, pomocne przy rozwiązaniu problemów objawiających się potężnym lagiem.

Diablo 3

Rozgrywka przestaje być możliwa w czasie gry, gdy na odpowiedzi z serwera trzeba czekać ponad 2000ms, nawet w trybie solo. Skargi graczy zaczęły pojawiać się na oficjalnym forum w weekend. Obecnie większość tematów dotyczy tego problemu.

Blizzard oczywiście zauważył problem i prosi graczy o pomoc w jego zlokalizowaniu. Założony został specjalny, przypięty temat. „Poproszono nas o zgromadzenie informacji dla naszych sieciowych inżynierów” - napisał Omrakos, ze wsparcia technicznego.

Wszyscy chcący pomóc w rozwiązaniu problemu proszeni są o przesłanie trasy, jaką pokonują pakiety w internecie - od Waszych komputerów do serwerów Blizzarda. Dodatkowo możecie załączyć informacje na temat waszego IPS oraz lokacji. Jeśli nie wiecie jak to zrobić, możecie skorzystać ze strony z instrukcjami.

Ścieżka z serwerów Blizzarda do komputerów użytkowników możliwa jest do uzyskania dzięki programowi "Looking Glass". Działa on praktycznie automatycznie, należy pamiętać tylko o wybraniu „Diablo 3”.

A czym macie problem z lagiem w Diablo 3?

Skomentuj nowinę