Dragonborn - Kopalnia Kruczej Skały

Adamnon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pt mar 08, 2013 2:40 pm

Dragonborn - Kopalnia Kruczej Skały

Post autor: Adamnon » pt mar 08, 2013 2:58 pm

Wszystko super, mnóstwo dobrej zabawy ale... Wpadłem w "dołek" : w kopalni Kruczej skały po zejściu na dół znajdujemy ostrze krwiopuszczy i dziennik, który sugeruje urzycia ostrza do otwarcia kamiennych drzwi. Niby trzeba nim jakoś machać próbowałem nic nie wychodzi a z tamtąd wyjść się nie da. proszę o podpowiedź.

Awatar użytkownika
Bahamut
Administrator
Administrator
Posty: 552
Rejestracja: wt kwie 15, 2008 1:50 pm

Re: Dragonborn - Kopalnia Kruczej Skały

Post autor: Bahamut » sob mar 09, 2013 9:37 pm

Nieoczekiwanie odpowiem na ten post

Adamnon pisze:Wszystko super, mnóstwo dobrej zabawy ale... Wpadłem w "dołek" : w kopalni Kruczej skały po zejściu na dół znajdujemy ostrze krwiopuszczy i dziennik, który sugeruje urzycia ostrza do otwarcia kamiennych drzwi. Niby trzeba nim jakoś machać próbowałem nic nie wychodzi a z tamtąd wyjść się nie da. proszę o podpowiedź.


Musisz trafić odpowiednio falą z power attacku w świecące części, np wzorek pionowy to tniesz tak aby fala była pionowa (czyli biegasz w rożne strony i patrzysz jakie cięcie jaką daje fale)
Some people play Oblivion with 200+ mods. It is said that those people lost their minds through searching,downloading and testing thousands of thousands of mods. What they all try to accomplish is to create a perfect Oblivion which only exists for themself, their own world, their own Oblivion. Their harddisks full, their minds mad.

ODPOWIEDZ