Podanie - Crezer Oster

Moderatorzy: Eggy, Kosmo

Awatar użytkownika
Crezer
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 118
Rejestracja: sob sty 29, 2011 11:29 am
Lokalizacja: Bydgoszcz

Podanie - Crezer Oster

Post autor: Crezer »

Imię i Nazwisko: Crezer Oster

Wiek: 26 lat

Rasa: Nord

Gildie:
Gidlia Magów


Historia: Crezer Oster urodził się w Skyrim. Mieszkał tam aż do 14 roku życia, aż do zabicia jego ojca, przez Mroczne Bractwo. Dowiedział się tego od swojego przyjaciela, Gorga.W akcie zemsty, popłynął do Vvardenfell- Morrowind. Z początku sam chciał pomścić ojca, zabijając oprawce , lecz nie miał szans. W jego domu czekały tylko ból i cierpienie. Zginął by, gdyby nie grupa strażników, która usłyszała krzyk oraz śmiech. Członek Mrocznego Bractwa, lekko się uśmiechnął, użył nie wiadomo jakiego czaru, i znikł. Strażnicy zanieśli go do Gidli Magów, w celu uleczenia magicznie rany. Udało się, wyleczyli go, lecz jego strach przed Mrocznym Bractwem, powiększył się. Gdy odpoczywał, usłyszał, że potrzebują członków do Gidli, Crezer zaś próbował wstać, gdy wstawał, czuł ból w nodze, ale tylko chwilowo po czym podszedł, i powiedział że on by był chętny. Był śmiech. Nikt nie chciał zostać jego mistrzem. Gdy podszedł do niego jeden mag, powiedział że mu pomoże, ale za małą przysługę. Miał odzyskać pierścionek zaręczynowy, bo inaczej żona go zabije, powiedział też że ukradł go Szczur. Crezer był lekko zdziwiony, z tak łatwego zadania, lecz się trochę mylił- Szczur osiedlił się w starych ruinach. Z przestraszeniem i swoim krótkim ostrzem trzymając go w dłoni, którego nie umiał obsługiwać. Zobaczył pod wejściem dwóch Orków. Spytali się Crezer'a, co on tutaj robi, ten zaś na to odpowiedział że przyszedł zdobyć tamten pierścień. Spytali się, dla kogo to. Powiedział że dla Gidli Magów, po czym Orki zaatakowali go, lecz ten szybko zrobił unik, i z niechęci - Wszedł do ruin. Były tam różne posągi i dziwne stwory nie z tego świata... Zobaczył otwarte drzwi z szczurem- Pobiegł tam, a potwory za nim. Wślizgnął się szybko do komnaty, zobaczył deskę, którą zablokował drzwi. Szczura uderzył z kopnięcia, ten padł, i wypadł mu pierścień, wówczas Crezer wyjął swój krótki miecz, i wbił go w serce szczura, który umarł. Bał się Orków oraz tych stworów, gdy nagle słyszał, odgłosy tych best i krzyki Orków. Ogromnie się przestraszył, gdy naglę zobaczył dwa zwoje - Interwencji Bóstw, oraz przywołania Dremory. Użył tego drugiego, zobaczył stwora, którego nigdy nie widział, ten patrzył na niego z pogardą, ale go nie zaatakował, użył wtedy pierwszego zwoju, który przeniósł go do miasta. Oddał pierścień, który oddał Magowi, przez co został przyjęty na okres testowy do gidli magów. Robił poszczególne małe misje, był zwykłym chłopcem na posyłki, gdy przy pewnym zadaniu, jego mistrz mu powiedział o tym kto go zaatakował, oraz że normalnie go ostrzem nie zabije bo jest na nie nie wrażliwy i da się skaleczyć tylko magią.Ten po usłyszeniu tych słów, lekko zdenerwował się, ale chciał czym prędzej nauczyć się magi.

Charakter: Zazwyczaj cichy i spokojny- Zależy na jaki temat, jeśli ktoś wspomina o jego Ojcu, czy o Mrocznym Bractwie, od razu zaczął się denerwować.

Wygląd: Dobrze zbudowany mężczyzna.Ma 200 cm wzrostu, oraz rozpoznawana przez znajomych, długie czarne włosy, oraz Pancerz i Medalion Oster- Rozpoznawalne rzeczy jego rodziny, Oster.

Cechy postaci: Całkiem dobrze posługuje się ciężkimi broniami, najlepiej toporami, a mniej długimi mieczami.Umie obsługiwać się także biegle tarczami. W dodatku zna podstawy samobrony, przez co umie się przed niektórymi ciosami obronić.Nie jest on ani wolny, ani szybki.Uczy się podstaw magi w Gidli Magów, przez co najbardziej lubi magię lodu.W wolnej chwili, lubi poczytać książkę o ów magi.
Umiejętności:

- Czytanie i pisanie

- Magia Lodu

- Topór

- Długi Miecz

- Ciężki Pancerz

- Tarcza


Umiejętności Bojowe:

Topór- 55
Ciężki Pancerz- 60
Tarcza- 48
Długi Miecz- 35
Zniszczenie- 15

Ekwipunek:

-Zwykła koszula

-Zwykłe spodnie

-Zwykłe buty

-Zbroja Oster

-Medalion Oster

-Topór Bojowy

-krótkie ostrze

-100 smoków
Awatar użytkownika
Warnthor
Pradawny
Pradawny
Posty: 462
Rejestracja: czw lut 17, 2011 3:03 pm
Lokalizacja: Możliwie najdalej

Re: Podanie - Crezer Oster

Post autor: Warnthor »

Akcept. Podanie napisane dobrze, więc mogę spokojnie zatwierdzić.
Obrazek

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Karta postaci: Warnthor Caloth
ODPOWIEDZ