Skyrim: CS - Kiedy premiera?

Awatar użytkownika
Warnthor
Pradawny
Pradawny
Posty: 462
Rejestracja: czw lut 17, 2011 3:03 pm
Lokalizacja: Możliwie najdalej

Re: Skyrim: CS - Kiedy premiera?

Post autor: Warnthor »

Tak. Za wydawcami: "Może będzie w tym tygodniu, może w kolejnym. Wypuścimy kiedy zostanie ukończony". Miał być już tydzień temu(heh. Miał być w styczniu), ale nie wypuścili. Za to oglądając filmik można stwierdzić że tytułowy "Creation Kit" będzie bardzo podobny do swoich poprzedników - "Construction Set'ów". Jednak na pewno będzie miał bliżej do Oblivionowego CS'a niż do morkowego. Mówiono że będzie łatwy w obsłudze... zobaczymy. Na razie można jedynie czekać na premierę.

Do tego, razem z CK'iem ma się pojawić Skyrim Workshop - Narzędzie(oczywiście Steama(ale niespodzianka nie?)) umożliwiające łatwe wyszukiwanie i pobieranie nowych modów. Można również od razu zamieścić własnego moda w sieci. Po subskrypcji konkretnego moda, jego nowe wersje będą się automatycznie pobierać i instalować. Oczywiście Skyrim Workshop nie przeszkodzi różnym plikowniom z modami w internecie.

Tak więc, poczekamy, zobaczymy ;)
Obrazek

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Karta postaci: Warnthor Caloth
Awatar użytkownika
WindyPsor
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: śr gru 17, 2014 12:32 am
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Skyrim CS Kiedy premiera

Post autor: WindyPsor »

Opisy też, ale bardziej chodzi o tytuły - czyli np. "Poradnik do Skyrim Creation Kit - Zarządzanie obiektami/Tworzenie lokacji/Zapisywanie moda" itd - będzie imo wyglądało staranniej ;
.... i tak warto żyć... facebook
ODPOWIEDZ