Do trzech razy Oblivion

Komentarze:
30.05.2011
oblivion
Do trzech razy Oblivion | Nowiny | Oblivion W jaki sposób można zarobić jeszcze więcej na grze, która została wydana kilka lat temu? Oczywiście przygotować niskim kosztem kolejną edycję. Dołożyć patche, dodatki i liczyć zyski. Bethesda Softworks postanowiła sprawdzić ten schemat i po raz trzeci wydać The Elder Scrolls IV: Oblivion. A co znajdziemy w pudełku?

Przeczytaj całość »

OBSE w wersji 0020 wydane!

Komentarze:
13.04.2011
oblivion
OBSE w wersji 0020 wydane! | Nowiny | Oblivion oblivion obseTwórcy najpopularniejszego i najlepszego obecnie zestawu rozszerzającego możliwości skryptów do gry Oblivion, udostępnili kolejną wersję stabilną swojego dzieła. Nie trzeba chyba dokładniej wyjaśniać, czym jest sam OBSE (Oblivion Script Extender), wystarczy powiedzieć, że to za pomocą niego powstały takie pluginy jak Deadly Reflex, OBGE (Oblivion Graphic Extender), Weather - All Natural, czy też Streamline.

Przeczytaj całość »

morrowind news

Komentarze:
06.01.3E2005
oblivion
morrowind news | Nowiny | Oblivion "Mroczne Tajemnice Vvardenfell" nadal najlepsze!

Z niezależnego rankingu stron tworzonego przez "Google", największą, światową korporację, zajmującą się organizowaniem dostępu do informacji zgromadzonych w sieci Internet, wynika że nasza strona plasuje się na pierwszym miejscu wśród polskich serwisów poświęconych „The Elder Scrolls III: Morrowind”. Godnym odnotowania jest również fakt, że jedynie „Mroczne Tajemnice Vvardenfell” można bezproblemowo znaleźć także przeszukując całe zasoby sieci... Tam jesteśmy na czwartym miejscu, co jest bardzo dużym sukcesem, biorąc pod uwagę rozmiary Internetu. Oczywiście to wasza zasługa, że bez kłopotów możecie nas odszukać niezależnie od waszej lokalizacji na świecie. Myślę, iż te wyniki będą najlepszym podsumowaniem minionego rok... Pozostaje tylko obiecać dołożenie wszelkich starań, aby pozycja ta została utrzymana także po wydaniu "The Elder Scrolls IV: Oblivion". Zostańcie z nami, a sami się przekonacie co przyniesie przyszłość. Na dowód moich słów przedstawiam screen, odzwierciedlający wyniki wyszukiwania z google.com w Polsce oraz na świecie. Kliknijcie na miniaturkę, aby powiększyć.

    Mroczne Tajemnice Vvardenfell nadal najlepsze!


Ale nie samymi rankingami oraz statystykami człowiek żyje. Od dzisiaj macie możliwość wypróbowania finalnej wersji aktu pierwszego całkowitej konwersji gry „The Elder Scrolls III: Morrowind”. Mowa tu o "War Over Terrania", której wersja alpha nadal jest najchętniej ściąganym plikiem z naszych zasobów. Jak zapewne wiecie, produkcja ta już wzbudziła wiele kontrowersji, a teraz możecie przekonać się jaki użytek zrobili twórcy z uwag graczy oraz doświadczeń przy tworzeniu pierwszej wersji. Dodam tylko, że dodatek zawiera nowy kontynent oraz główny wątek fabularny, questy poboczne, nowe zbroje, bronie, budynki, potwory, zwierzęta, itp... Oceńcie sami, czy warto... Znajdziecie go tutaj

W bazie znalazło się również uaktualnienie pluginu dodającego milusińskich do świata Elder Scrolls. Mod zawiera nowe dźwięki oraz poprawione skrypty, wykonał go msz4, a po szczegóły zapraszam do bazy plików. Jeśli chcecie pochwalić się waszymi osiągnieciami w "Construction Set", prześlijcie prace na mój adres jack-none@tlen.pl.

Niedługo duża aktualizacja działu poświęconego "The Elder Scrolls Travels: Shadowkey". Podsumowując, jeszcze raz dziękuję wszystkim fanom serii za wyniki strony oraz polecam wam "Mroczne Tajemnice Vvardenfell" na przyszłość...

Przeczytaj całość »

morrowind news

Komentarze:
31.12.3E2004
oblivion
morrowind news | Nowiny | Oblivion Z okazji ostatnich dni starego, ale jakże owocnego i pracowitego 2004 roku, autor takich uznanych przez krytyków oraz fanów opowiadań jak "Wampirze Łzy", współzałożyciel "Mrocznych Tajemnic Vvardenfell", czyli naszej strony, postanowił pokusić się o mały, przedpremierowy artykuł na temat "The Elder Scrolls IV: Oblivion". Voytas, bo tak zwie się ten podróżnik, zaznacza na wstępie, że nie jest profesjonalistą i z góry przeprasza za wszelakie błędy, które popełnił. Wybaczcie mu, to tylko człowiek, dołożył starań, abyście mogli zorientować się gdzie, kim i jak będziemy mogli poruszać się po świecie "The Elder Scrolls".

Znajdziecie go tutaj. Przyjemnej lektury siostry i bracia...

Przeczytaj całość »

morrowind news

Komentarze:
11.09.3E2004
oblivion
morrowind news | Nowiny | Oblivion Jak zapewne wiecie, na oficjalne stronie „The Elder Scrolls” tajemnicze odliczanie dobiegło końca. Jednak czy było warto czekać? Jedyną informacją jest potwierdzenie prowadzenia prac nad „The Elder Scrolls IV: Oblivion” od 2002 roku. Bethesda Softworks zapowiedziała także, iż w najbliższym wydaniu „Game Informer” znajdzie się dwunastostronicowa opowieść o kolejnej odsłonie najlepszego cRPG wszechczasów. Wzbogacona zostanie ona screenami oraz szczegółami na temat gry. Gazeta trafi do sklepów około 20 września, niestety nie będzie dostępna w Polsce. Wnioskując z zapowiedzi wydania gry również na nowe konsole (XBOX 2, Playstation 3), może stwierdzić, że wymagania sprzętowe będą takie, jak zapowiedzi autorów odnośnie całego tytułu, czyli „dla następnej generacji”. Niedługo na stronie pojawi się dział o „TES IV: Oblivion”.

Na koniec kilka informacji z polskiej sceny „Morrowind”. GSS Studios wydało kolejną, testową odsłonę projektu pod nazwą „War Over Terrania”. Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie GSS: „Instaler zajmuje 130 MB, na dysku 250 MB. Będziecie mogli ujrzeć całe Królestwo Redgardów - 2 miasta, 4 wsie, farmy, jaskinie, część Podmroku, miasto krasnoludów, questy, część mainquesta i po kilka zadań w gildiach.” W najbliższym czasie pliki znajdą się na naszej stronie.

Tak więc pozostańcie czujni na nowiny oraz aktualizacje strony. Gdy tylko zostaną opublikowane jakiekolwiek nowe informacji na temat „The Elder Scrolls IV: Oblivion” zamieszczę ja na stronie.

Przeczytaj całość »

morrowind news

Komentarze:
04.09.3E2004
oblivion
morrowind news | Nowiny | Oblivion Na oficjalnej stronie serii The Elder Scrolls pojawiły się w ostatnim czasie tajemnicze znaki. Rozpoczęło się również odliczanie... Czyżby zwiastowało ono nadejście The Elder Scrolls IV? Wczoraj osiem... dzisiaj siedem... Czyżby deadryczna runa "Oht" zwiastowała rychłe nadejście Oblivionu? Już niedługo się przekonamy, co przygotowali dla nas programiści z Bethesda Softworks. Kolejne część łamigłówki układają się w logiczna całość...

8 – "Gdy smok umiera, Imperium umiera."
7 – "Gdzie jest krew zaginionego smoka, przodka Imperium?"

Być może jest to cześć przepowiedni, zapowiadającej nadejście kolejnej odsłony cRPG wszechczasów. Jeśli chcecie na własne oczy ujrzeć zagadkę, jaką dla nas sporządzono... wejdźcie na oficjalną stronę serii... www.elderscrolls.com.

Przeczytaj całość »