Weekend z Minecraft: Skyrim

Komentarze:
02.07.2011
skyrim
minecraft
video
W ostatnim czasie obserwujemy narastanie kolejnego, internetowego fenomenu. Mowa oczywiście o Minecraft, pozornie prostej grze, w której wcielamy się w górnika. Jaki związek ma symulator kopacza ze światem The Elder Scrolls?


Oczywiście wśród graczy w Minecraft znajdują się także fani serii TES. Z założenia zabawa w górnika wydaję się bardzo prosta i nudna, lecz budowle jakie jesteśmy w stanie stworzyć, zaskakują nawet samego autora gry. Ponad 10 milionów zarejestrowanych użytkowników mówi samo za siebie. A przypominamy, że aplikacja nadal znajduje się w fazie beta.

Poniżej przedstawimy tapetę z The Elder Scrolls V: Skyrim, odtworzona w świecie gry Minecraft. Niby nic wielkiego, kilka ułożonych klocków. Jednak jest to ćwierć miliona (250 000) klocków, a efekt końcowy robi niesamowite wrażenie.Film zaczyna się dość nieciekawie. Mimo wszystko zachęcamy do obejrzenia całej prezentacji.

Ale to nie wszystko. Markus "Notch" Persson, twórca Minecraft z pewnością doskonale zdaje sobie sprawę z potencjału marketingowego jaki drzemie w The Elder Scrolls V: Skyrim. Postanowił to wykorzystać, ogłaszając datę wydania pełnej wersji Minecraft na…

11.11.11

Życzymy powodzenia!

Skomentuj nowinę